Donate

Міжнародне визнання волонтерської програми GoCamp

//Міжнародне визнання волонтерської програми GoCamp
5

GoCamp отримав нагороду Sustainability Awards 2019 за лідерство у сфері сталого розвитку. Так відзнаку освітня програма отримали завдяки партнерству громадської організації Global Office з компанією Київстар. 

Три роки тому компанія Київстар стала одним з ключових партнерів волонтерської програми GoCamp, а сьогодні результатом цієї співпраці є програма інтерактивного навчання Entrepreneurship & Innovation development, яку тільки цього року пройдуть 3500 учнів із більше ніж 50 шкіл України, а менторами програми стануть понад 50 співробітників компанії Київстар. 

Саме ця злагоджена робота допомагає GoCamp невпинно розвиватися та досягати нових вершин: більше 1000 іноземних волонтерів з усього світу, які приїхали допомагати українським дітям долати мовні бар’єри та понад 150 000 задоволених дітей з усієї України. 

 

6

 

Директорка Global Office Оксана Нечипоренко ділиться деталями співпраці: “Протягом чотирьох років програма GoCamp виховувала нове покоління українських школярів, які зуміють заговорити зі світом однією мовою та опанують навички 21 століття. Щасливі, що нас підтримала команда “Київстар”, ставши нашим першим бізнес-партнером. Це дало можливість учням по всій Україні зрозуміти, що таке підприємництво та як створювати інновації. Важливо, що працювати над проектами учнів допомагають не тільки іноземні волонтери та українські вчителі, а й самі ментори “Київстар”

Сьогодні GoCamp – це найбільша волонтерська програма у Східній Європі, яка має на меті навчити українських дітей не лише розмовляти англійською без остраху, але й дивитися на цей світ ширше, не боячись поразок та невдач. Підсумовуючи ці досягнення, програма GoCamp у партнерстві з Київстар отримала нагороду у щорічній премії Sustainability Awards, заснованої Business Intelligence Group, яка вшановує особистостей, команди та організації, які зробили глобальний розвиток невід’ємною частиною своєї ділової практики або загальної місії.

Рік тому за досягнення у проекті GoCamp Київстар отримав нагороду Telecom Awards 2018, а також здобув перемогу в «Національному конкурсі кейсів КСО 2018» за кращий корпоративний внесок в ціль сталого розвитку «Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх».

За додатковою інформацією — 096 466 92 10, Ольга Юр’єва.