Donate

ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС ПРОПОЗИЦІЙ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОЦІНКИ ЗБИТКІВ, ЗАВДАНИХ ОСВІТНІЙ ІНФРАСТРУКТУРІ М. ЧЕРНІГОВА

//ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС ПРОПОЗИЦІЙ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОЦІНКИ ЗБИТКІВ, ЗАВДАНИХ ОСВІТНІЙ ІНФРАСТРУКТУРІ М. ЧЕРНІГОВА
Engineers standing near big monitor with buildings. Project, crane, screen flat vector illustration. Construction and engineering concept for banner, website design or landing web page

Громадська організація Global Office оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з оцінки збитків, завданих освітній інфраструктурі міста Чернігова внаслідок російської збройної агресії.

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (“Finn Church Aid”).

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з експертної оцінки збитків, завданих освітній інфраструктурі міста Чернігова.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити надання послуг з оцінки збитків, завданих 13 ЗЗСО, 34 ЗДО та 5 ПТУ міста Чернігова.

Надалі в координації з Управлінням освіти Чернігівської міської ради ми надамо постачальнику послуг більш детальну проєктну документацію по кожному з освітніх закладів та, зі свого боку, забезпечимо максимальне сприяння у реалізації поставлених завдань.     

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Оцінка збитків, завданих освітній інфраструктурі міста Чернігова внаслідок російської збройної агресії” – допомогти місту запустити процес відбудови сектору освіти шляхом проведення базового етапу процедури відновлення – експертної оцінки масштабу пошкоджень та руйнувань. У межах другої фази проєкту за підтримки FCA провести оцінку збитків, завданих 13 ЗЗСО, 34 ЗДО та 5 ПТУ міста Чернігова.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії;
  • інформацію про організацію;
  • рекомендації від клієнтів (буде перевагою);
  • комерційну пропозицію (вкажіть інформацію про вартість за квадратний метр робіт та вартість послуг за умовну людино-годину).

До подачі документів запрошуються організації із попереднім досвідом надання послуг з оцінки масштабу ушкоджень та руйнувань, що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Комерційна пропозиція: оцінка збитків, Чернігів”.

Дедлайн подачі: 14 вересня.

Відповідь отримають усі кандидати.