Donate

У 126 ШКОЛАХ ПРОЙШЛИ ПРИШКІЛЬНІ МОВНІ ТАБОРИ GOCAMP

//У 126 ШКОЛАХ ПРОЙШЛИ ПРИШКІЛЬНІ МОВНІ ТАБОРИ GOCAMP
11

Протягом трьох тижнів учні 126 шкіл по всій Україні вивчали англійську під час пришкільних мовних таборів GoCamps, головна ідея яких було показати дітям, що вивчати англійську можна весело та цікаво. У проекті, започаткованому громадською організацією GoGlobal, взяли участь школи у 90 містах та селах України, які пройшли конкурсний відбір та відповідну підготовку вчителів.

Подолати мовний бар’єр, навчитися висловлювати свої думки англійською, дізнатися про культуру інших країн українським школярам допомагали іноземні волонтери, які за власний рахунок прилетіли до України із 40 країн світу.

Спілкуючись між собою під час веселих ігор та цікавих екскурсій, виконуючи незвичні завдання, діти, вчителі та волонтери стали справжніми друзями, а літній табір перетворив три тижні із життя дітей на найяскравішу подію цього літа. В останній день діти писали листи волонтерам англійською мовою та дякували їм за той час, що вони провели разом.

«GoCamps – це місце, де вивчати англійську дійсно цікаво! Наші волонтери та вчителі незвичайні, тому що кожного дня вони вигадують нові ідеї, щоб зробити наші дні неповторними. Протягом табору не було жодної хвилини, коли я почувалася сумно. Це найкраще літо у моєму житті!»написала Руслана Горовенко, учениця Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області.

Протягом трьох тижнів волонтери працювали у таборах разом із вчителями. У різних містах та мальовничих селах України, куди роз’їхалися волонтери, вони стали там не лише вчителями, але й вірними друзями, найбажанішими гостями. В Україні у кожного з волонтерів з’явилася українська сім’я, яка тепер завжди пам’ятатиме та чекатиме їхнього повернення додому. Кожного дня ми спостерігали, як волонтери, навчаючи інших, дізнавалися багато нового, а діти, які спершу соромилися говорити іноземною мовою, без упину розповідали історії англійською своїм новим друзям.

«Мовний табір GoCamps – це, без сумніву, найкращий час у моєму житті!Я в захваті від доброти людей та їхньої безмежної щирості, з якою вони  мене приймали. Я буду сумувати за цим неймовірним часом! Вчора декілька учнів підійшли до мене зі словами: «Я більше не боюся говорити англійською!» Для мене це перемога!»написав волонтер із США Джеймс Гріфенус.

«Я приїхав в Україну бельгійцем. Я поїду з України бельгійцем, але із серцем, сповненим українською теплотою, дружністю та гостинністю.  В Україні назавжди залишиться мій дім.» – поділився волонтер із Бельгії Лоуренс Сонен.

Ми вдячні кожному, хто взяв участь в організації літніх мовних таборів GoCamps, усім вчителям, які організували незабутні три тижні для своїх учнів, та волонтерам, які приїхали до України та познайомили українських школярів зі світом, який знаходиться за кордоном України.