Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Звіт річної роботи GoGlobal 2023

2023 рік сформував місію та основні напрямки діяльності GoGlobal, які визначили наш шлях і стратегію діяльності.

Перш за все, це те, для кого ми працюємо – це молоді хлопці та дівчата, на чиє підліткове життя вплинула повномасштабна війна. Але, незважаючи на це, вони роблять все можливе, щоб розвивати свої громади, створювати освітні, культурні та технологічні проекти, а також підтримувати Збройні сили України.
Ми називаємо цих дітей “Поколінням Перемоги”. Вони – наш найцінніший актив. Навчати, мотивувати та підтримувати їх – наша головна мета.

2023 рік став для GoGlobal роком зростання. GoGlobal змінився, переосмислив головний вектор, запустив нові бізнес-напрямки, перезавантажив внутрішню структуру, щоб бути на піку своєї потужності, використовувати всі можливості для розвитку та покращення освіти в Україні.

Ми трансформувалися не лише змістовно, але й іміджево. Ребрендинг: відтепер ми маємо новий логотип та візуальний стиль, які відображають внутрішні зміни.
Ми змінили себе і світ навколо нас. Більше деталей можна знайти у Річному звіті.

Прокрутити вгору