Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з PR

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує тендер з надання послуг з PR-підтримки. В рамках проєкту Інституційна підтримка ГО «ГО ГЛОБАЛ», що реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Мета тендеру: вибір постачальника на щомісячне надання послуг з PR на 8 місяців з лютого 2024 року по вересень 2024 року. До участі у тендері запрошуються комунікаційні, PR-агентства, що мають досвід PR/комунікаційного супроводу, зокрема, організацій громадського сектору. 

В результаті тендеру відібраний постачальник має забезпечити: 

 1. Створення разом з командою GoGlobal (редагування, адаптації під вимоги медіа) та розміщення 2-3 публікацій в національних медіа на місяць на освітню, соціальнуу та загальнозначиму тематику.
 2. Участь у генерації інфоприводів, їх супроводження та висвітлення в медіа.
 3. Консультування команди GoGlobal з комунікаційних питань за запитом. 
 4. Організацію потенційних колаборцій та партнерства з лідерами думок, блогерами, медіа для проведення 1-2 публічних активностей на місяць (соціальних, інформаційних івентів,активностей, промокампаній, онлайн та офлайн подій, прес-конференцій, виставок).

Щоб взяти участь у тендері, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
 • Портфоліо реалізованих проєктів;
 • Реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування; (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку).
 • Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN;
 • Заповнену та підписану уповноваженою особою комерційну пропозицію;

Дедлайн подачі до 15:00 год 12 лютого 2024 р.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію одним із наведених нижче способів:

 • Електронною поштою procurement@goglobal.com.ua скан пакет нижче перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер. Послуг з PR».
 • Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати.
 • Новою поштою:

Отримувач: Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

Представник отримувача: Сокол Яна, +38096 770 45 67, відділення №345 у м.Києві

На конверті або у темі листа вкажіть назву «Тендер. Послуг з PR». 

Після надсилання тендерної пропозиції Новою поштою, зробіть фото ТТН та надішліть її на згадану перед тим електронну пошту. 

Результатом закриття тендерної пропозиції є підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Тривалість залучення: лютий 2024-вересень 2024

У випадку запитань стосовно тендеру прохання адресувати їх на електронну пошту procurement@goglobal.com.ua

Прокрутити вгору