Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з розробки сайту та CRM-системи

Конкурс проводиться в рамках проєкту Інституційна підтримка ГО «ГО ГЛОБАЛ», що реалізовується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. 

Мета конкурсу: вибір постачальника на надання послуг з розробки сайту та CRM-системи

До участі у тендері запрошуються веб-розробники, маркетингові, рекламні компанії, дизайн-студії та приватні підприємці, що мають досвід створення сайтів та CRM-систем.

Технічне завдання

 • Розробка сучасного, адаптивного дизайну;
 • Розробка CRM-системи; 
 • Пропозиція структури сайту, яка буде включати висвітлення всіх напрямків діяльності, та буде зручної для читачів;
 • Побудова системи зворотнього зв’язку;
 • Налаштування зручного адміністрування сайту;
 • Інтеграція з соцмережами (перехід на сторінки організації, можливість        поділитись у мережі читача);
 • Попередні рекомендації з SEO оптимізації сайту;
 • Пропозиції з подальшого технічного обслуговування створеного сайту (або передача сайту на підтримку та обслуговування іншому виконавцю).

Інформація 

Назва організаціїGoGlobal 
Наявний доменhttp://goglobal.goglobal.goglobal.goglobal.globaloffice.org.ua/
Тип організаціїгромадська організація
Сфера діяльностіGoGlobal –освітня фундація, яка ініціює, пілотує та масштабу є проекти в освітній сфері. Наша спільнота налічує близько 3 000 шкіл і вчителів та 160 000 дітей з усієї України, які були учасниками наших освітніх програм.
Компанії з подібною структурою (не референси)http://golocal-ukraine.com/pro-nas/http://eef.org.ua
Основна ціль сайтуІдентифікація брендуАкумулювання досвіду та напрацювань у сфері освіти: 1)психологічно-методична підтримка вчителів – акумуляція посібників, інструкцій, уроків. Тобто методична та дидактична підтримка (можливе розміщення партнерських матеріалів)2) ініціативи для школярів та молоді (навчальні програми, креативні уроки і т.д.)Підвищення пізнаваності та підтримка ділової репутації ГО.Підсилення іміджу. Залучення нових донорів та партнерів.Інформування про ключові напрями діяльності та проекти, новини, звітність та оголошення тендері
Технічна ціль сайтуРозробити функціональний сайт-платформу, яка поєднає в собі інформацію про ГО та закумулює напрацювання матеріалів для вчителів та дітей 
Додатково
Тип сайту 
Мобільна присутність, доступність, сучасний та зручний інтерфейс(Мікс)

Цільова аудиторія/клієнти

Аудиторія, для якої розробляється сайтВчителіПредставники департаментів освіти, профільних організаційМолодь (13-21 р.)*Українські та закордонні донориВласники та представники бізнесуКерівники партнерських фондів та держпрограмОчільники профільних урядових установПредставники державних органів владиЛідери думокМедіа
Ціль ЦА на сайтіОтримати швидко і зручно повну інформацію про організацію та напрями діяльностіОтримати в одному місці матеріали, які містять професійні методичні рекомендації в частині ведення уроків в умовах війни, надання психологічної підтримки, популяризації психічного здоров’я, поглибленого вивчення англійської мови.Отримати доступ до освітньо-навчальних матеріалів, які допоможуть молодим людям отримати нові скіли, розвивати лідерство та громадянську позицію Ознайомитись з реалізованими та діючими проектамиОтримати інфо про закупівлі та тендериОзнайомитись зі звітами
Клієнт/Відвідувач побачив: Сучасну, динамічну організацію, яка реалізує програми\ініціативи та розвиває освітнє середовище країни та працює на благо майбутніх поколінь.
зробив: Залишився на сайті, дізнався більше про організацію та проекти, отримав доступ до корисних освітньо-навчальних матеріалів, розповів іншим про GoGlobal, надихнувся результатами/цікавим контентом
відчув: Цікавість, натхнення та бажання отримувати нові знання, навики, долучитись до проектів

Структура сайту (що ми хочемо бачити на сайті) *

Про насМісія, цінності, візіяІсторіяКоманда Звітність
Напрямки GoGlobalВ т.ч. діючі та реалізовані проекти 
Освітні матеріали для вчителівПосібники, відео-уроки, інструкції, чат з психологом
Освітньо-навчальні матеріали для молоді (дітей)Відео-уроки, навчальні матеріали
ЗакупівліОголошення нових тендерів та результати
Медіа та новиниФото, відео та статті
КонтактиМістить адресу офісу, форму зворотного зв’язку, можливість анкетування волонтерів, політику конфіденційності, видимі посилання на соцмереж

* – розробник може запропонувати свою структуру сайту релевантну цілям та задачам

Додаткові можливості та опції

Модулі та мікросервісиПідписка на новини. Збір контактної інформації (інтеграція с CRM).Інтеграція сервісів зі збору статистики і аналітики відвідування.


Референси

Сайти, що імпонуютьhttp://www.eurasia.orghttp://eef.org.ua


Мовні версії

ОсновнаУкраїнська
ДодатковоАнглійська


Технічні  вимоги

МоваPHP 7.4
FrameworkYuii 2 (up to 2.0.15.1) (або інше рішення на вибір підрядника)
Інфраструктура розробки Git + CI/CD + Dev + Stage + Prod
ДокументаціяBackLog, Swagger, ApiDoc
 Зручна в управлінні CMS (WordPress, MODX, Drupal).Повний доступ до адмін-панелі хостингу та сайту.Можливість додавання адмінів та редакторів.Щоденний Backup, надання техпідтримки в разі необхідності відновлення та розгортання сайту з Backup.Оптимізація сайту для Google PageSpeed.Підключення сайту по http (встановлення та налаштування LetsEncrypt).Налаштування 404 Error Pages.Встановлення reCAPTCHA.Налаштування актуальної стабільної версії PHP, не нижче PHP 7.4.Налаштування конфігурації кешування. Оптимальні налаштування: memory_limit, upload_max_size, max_input_vars та ін.Налаштування DNS:
A Records;CNAME Records;NS Records;MX Records;TXT Records.Можливість:
змінювати URL сторінок;прописувати мета-теги (Title та Description);
міняти заголовки H1-H6;
створювати сторінки, розділи, підрозділи, статті;
налаштувати 301 редиректи;
адаптувати сайт під мобільні пристрої;
наповнювати сторінки контентом (додавання текстових блоків, таблиць, зображень і відео);
генерувати sitemap;
встановлення додаткових плагінів за потреби;
стоврення календаря подій;
створення та редагування форм реєстрації, інтеграція форм з гугл-таблицями та Mailchimp.Реєстрація сайту в:Google Search Console;Google Analytics;Google Tag Manager.
Вимоги до CRM-системиМожливість сортувати проекти за датами заповнення/назвами проектів.Можливість завантажувати інформацію про учасників відповідно до відсортованої інформації. Зручна навігація по CRM.Підв’язка під пошту – відправка листів зареєстрованим учасникам. Інтеграція з гугл-таблицями та Mailchimp.
Метчинг учасників (волонтер + школа) і відправка листів створеним парам учасників.  Три форми анкети: волонтер, учасники на дитячі програми, учасники програм для вчителів.Надати всі доступи до хостингу, адмін права для можливостей внесення змін у анкети.Можливість редагувати форму. (Можливість створення та додавання нових форм).Можливість приховувати питання. Декілька питань в формі, яке ми можемо змінювати.Можливі редагуємо або видаляємо, щоб не було по одному кліку, а додатковий запит підтвердження збереження змін. А також, можливість відміни останньої зміни – крок назад. Чи можливо зробити окремий проект і окрема реєстрація? Чи можуть дані окремих анкет по проектах завантажуватися в окремі папки і паралельно завантажуватися в загальний список? (можливість встановлення тегів, сегментування бази клієнтів).Щоб можна було додавати в спадний список окремих питань в CRM нові назви проектів.  Стовпець Проекти. В ньому спадний список проєктів. Можливість додавати самостійно нові назви проєктів. В стовпець можна вибрати одночасно декілька проєктів з цього списку (типу чек-бокс). 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • Конкурсну (комерційну) пропозицію, яка містить опис підходів та методології створення сайту, технічні характеристики майбутнього сайту, графік виконання замовлення, кошторис із розбивкою за видами послуг.
 • Реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування.
 • Інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів.
 • Портфоліо з реалізованими проєктами (посилання на створені сайти, відгуки клієнтів).

Критерії відбору:

 • Успішні реалізовані проєкти (діючі сайти з CRM-системами).
 • Досвід профільної роботи в роках від 3 років.
 • Перевагою будуть реалізовані проєкти у громадському секторі.
 • Наявність у штаті команди програмістів.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua темою листа «участь у конкурсі зі створення сайту та CRM-системи».

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – 11 жовтня 2023 року включно.

Прокрутити вгору