Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» оголошує конкурс пропозицій на PR-супровід події

Конкурс проводиться в рамках проєкту Інституційна підтримка ГО «ГО ГЛОБАЛ»,  що реалізовується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. 

Мета конкурсу: вибір постачальника на одноразове надання послуг з pr-супроводу проєкту #ПоколінняПеремоги. Підрядник має фізично знаходитись у Київі задля забезпечення висвітлення події безпосередньо на місці. 

Технічне завдання:

  1. Створення pr-матеріалу про захід (репортаж або пресреліз чи інший запропонований агенцією формат)
  2.  Забезпечення висвітлення відкриття фото-виставки у Києві серед ЗМІ та українських блогерів протягом трьох тижнів після завершення заходу.  

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування;
  • комерційну пропозицію згідно ТЗ із визначенням потрібного фінансування та строків реалізації.

Критерії відбору: 

  • Вартість послуг;
  • Наявність пакету реєстраційних документів та відповідних КВЕДів

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua темою листа «участь у конкурсі надання послуг з PR» до 13 листопада 2023 року включно.

Прокрутити вгору