Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» оголошує конкурс пропозицій на створення серії відео про дітей з деокупованих, прикордонних до росії та білоруссі територій

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» оголошує конкурс пропозицій на створення серії відео (10 відео) про дітей з деокупованих, прикордонних до росії та білоруссі територій. Зйомки виїзні у 3-4 області України. Термін зйомок 10-30 листопада.

Мета конкурсу: Створити серію відео-роликів з історіями дітей для розповсюдження у медіа, соціальних мережах та заходах.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити:

  • Створення та затвердження з замовником сценарного плану та плану зйомок
  • Організація та забезпечення виїзних зйомок «під ключ»
    Забезпечення зйомок професійною відеоаппаратурою та професійними системами запису звуку
  • Постпродакшн та професійний монтаж 10 готових відео. Тривалість відео – до 1 хвилини.
  • Передача замовнику усього відзнятого матеріалу

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);Підтвердження досвіду профільної роботи (резюме виконавців або портфоліо вбо відгуки клієнтів);
  • комерційну пропозицію з прописаним у ній кошторисом

До подачі документів запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці з досвідом надання послуг з організації та проведення заходів (організації дитячих таборів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Створення серії відео-роликів”.

Дедлайн подачі: 9 листопада 2023 року.

Прокрутити вгору