Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Навчання освітян основам психологічної допомоги

Взимку та восени 2023 року тренери GoGlobal провели дві хвилі каскадних тренінгів для вчителів та психологів з Чернігівщини та Харківщини під назвою «Школа, чутлива до психічного здоровʼя».

Унікальність програми – каскадний підхід: навчені професійними тренерами пари психологів та вчителів можуть тренувати своїх колег. Це дозволяє охопити цілі шкільні колективи. Додаткова цінність у тому, що програмою охоплюємо у першу чергу освітян з прифронтових та прикордонних областей.

Таким чином проєкт зміг досягнути успіхів: 60 освітян, які пройшли тренінги та отримали сертифікати тренерів, навчили базовій психологічній допомозі та самодопомозі, навичкам розрізняти стрес понад 2000 своїх колег, а ті передали відповідні навички дітям. Проєктом охоплено понад 40000 школярів. Програма масштабуватиметься і триватиме в 2024 році.

У рамках цієї програми відзначається внесок посібника для вчителів та психологів «Школа, чутлива до психічного здоровʼя». Цей документ став важливим керівником для фахівців, які активно взялись за впровадження травма-інформаційного підходу у шкільному середовищі. Посібник відзначається не лише своєю інформативністю, але й красиво оформленим та доступним стилем подачі матеріалу. Його структура допомагає вчителям та психологам легко засвоювати та реалізовувати в практиці усі отримані знання.

  • 2 000+ освітян
  • 40 000+ школярів
  • 2 000+ освітян
  • 40 000+ школярів
DSC_5959
  • Як створити школу, чутливу до психічного здоров'я?

Як створити школу, чутливу до психічного здоров'я?

  • Завантажити посібник «Коли світ на межі змін: Школа, чутлива до психічного здоров’я»
Прокрутити вгору