Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання освітніх послуг зі створення курикулуму з напряму «Математика та технології»

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг зі створення курикулуму з напряму «Математика та технології» (у цей блок входять наступні дисципліни: українська мова та література). Курикулум буде створюватись у межах освітнього проєкту «Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr».

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (FinnChurchAid). Проєкт реалізовує міжнародний благодійний фонд ГО «ГО ГЛОБАЛ» на замовлення Житомирської міської ради у партнерстві з Малою Академією Наук України. 

Мета конкурсу: вибір постачальника на надання комплексу послуг зі створення навчального плану (курикулуму) для учнів 10-12 класів з напряму «Математика та інформаційні технології» для відновлення ліцею №25 м. Житомира. 

В результаті проєкту відібраний постачальний має забезпечити: 

  1. Розроблення навчально-методичного плану для ліцею №25 міста Житомира з математики та інформаційних технологій. Навчально-методичний план має бути структурованим тематично та за календарним принципом. 
  2. Деталізацію навчально-методичних планів з предмету(-ів). Додавання до них списку необхідної навчальної та/чи наукової літератури, а також технічної бази (за потреби). 
  3. Розроблення концепції викладання та основних рекомендацій для викладання. 
  4. Оформлення навчально-методичного плану в документ, що слугуватиме вчителям(-кам) основним для подальшого викладання математики та інформаційних технологій. 
  5. Перевірку та забезпечення відповідності навчальних планів вимогам та стандартам, що їх висуває Міністерство освіти та науки України. 
  6. Відсутність у курикулумі плагіату з інших джерел, а також використання матеріалів, що належать іншим авторам(-кам) без посилання на оригінальний текст. 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту «Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr»: створити концепцію та стратегію ліцею та розробити в межах цієї концепції нові освітні програми з використанням кращих українських та світових практик і залученням локальних та міжнародних освітніх експертів.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування;
  • інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
  • приклади розробок навчальних планів(курикулумів) з дисциплін математика та інформаційні технології.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua темою листа «Тендер. Математика та технології».

Дедлайн подачі: 20:00 31 березня 2023 року.
Увага! Конкурс продовжено до 20:00 5 квітня 2023 року.

Відповідь отримають усі кандидати.

Прокрутити вгору