Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання освітніх послуг зі створення курикулуму з напряму «М’які навички та професійна орієнтація»

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг зі створення курикулуму з напряму «М’які навички та професійна орієнтація» (у цей блок входять навчання м’яким навичкам, основи профорієнтації для школярів). Курикулум буде створюватись у межах освітнього проєкту «Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr».

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (FinnChurchAid). Проєкт реалізовує міжнародний благодійний фонд ГО «ГО ГЛОБАЛ» на замовлення Житомирської міської ради у партнерстві з Малою Академією Наук України. 

Мета конкурсу: вибір постачальника на надання комплексу послуг зі створення навчального плану (курикулуму) для учнів 10-12 класів з напряму «М’які навички та професійна орієнтація» для відновлення ліцею №25 м. Житомира. 

В результаті проєкту відібраний постачальний має забезпечити: 

  1. Розроблення навчально-методичного плану (курикулуму) для ліцею №25 міста Житомира з м’яких навичок та професійної орієнтації. 
  2. Навчально-методичний план має бути структурованим тематично та за календарним принципом.
  3. Додавання до них списку необхідної навчальної та/чи наукової літератури, а також технічної бази (за потреби). 
  4. Розроблення концепції викладання та основних рекомендацій для викладання.
  5. Оформлення методичного плану в документ, що слугуватиме вчителям(-кам) основним для подальшого впровадження програм з м’яких навичок та професійної орієнтації. 
  6. Перевірку та забезпечення відповідності навчальних планів вимогам та стандартам, що їх висуває Міністерство освіти та науки України. 
  7. Відсутність плагіату з інших джерел, а також використання матеріалів, що належать іншим авторам(-кам) без посилання на оригінальний текст. 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту «Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr»: створити концепцію та стратегію ліцею та розробити в межах цієї концепції нові освітні програми з використанням кращих українських та світових практик і залученням локальних та міжнародних освітніх експертів.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування;
  • інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
  • приклади розробок навчальних планів(курикулумів) з м’яких навичок та професійної орієнтації.  

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua темою листа «М’які навички та професійна орієнтація».

Дедлайн подачі: 20:00 2 квітня 2023 року.
Увага! Конкурс продовжено до 20:00 5 квітня 2023 року.

Прокрутити вгору