Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організаційного та логістичного супроводу дитячого табору

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організаційного та логістичного супроводу дитячого освітнього табору в межах освітнього проєкту “GoGlobal Сatch-up camp для дітей прикордонних громад”.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організаційного та логістичного супроводу дитячого табору.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

 • Організацію логістики для учасників заходу (для 100 дітей та 28 супроводжуючих дорослих) в період з 4 по 17 листопада 2023  року згідно Додатку. 

а саме:

 • Організацію проїзду потягом Київ-Пасажирський – Воловець 4 листопада 2023 та Воловець – Київ-Пасажирський 16 листопада 2023 для 113 учасників табору ( 100 дітей та 13 супроводжуючих дорослих). Категорія вагону – плацкарт. 1 пляшка води та 1 чай має бути включений у вартість квитка.
 • Компенсацію проїзду згідно наданих квитків на автобуси Київ – Суми 4 листопада 2023 та Суми – Київ 17 листопада 2023 для 55 учасників табору (для 50 дітей та 5 супроводжуючих дорослих). Сума компенсації за цим пунктом не має перевищувати 600 грн на людину.
 • Компенсацію проїзду згідно наданих квитків на автобуси Київ – Чернігів 4 листопада 2023 та Чернігів – Київ 17 листопада 2023 для 55 учасників табору (для 50 дітей та 5 супроводжуючих дорослих). Сума компенсації за цим пунктом не має перевищувати 600 грн на людину.
 • Компенсацію проїзду згідно наданих квитків по Україні та/або чеків на бензин для 15 членів команди. 
 • Організацію харчування на виніс, а саме:
 • Ланчбокси в дорогу з доставкою на залізничний вокзал Київ-Пасажирський для 100 дітей та 10 супроводжуючих вчителів 04.11.2023р. Деталі щодо складу ланчбоксу див. у Додатку 1.
 • Ланчбокси в дорогу з доставкою на залізничний вокзал Київ-Пасажирський для 100 дітей та 10 супроводжуючих вчителів 17.11.2023р. Деталі щодо складу ланчбоксу див. у Додатку 1.
 • Організацію забезпечення канцтоварами та іншими витратними матеріалами для творчості з доставкою до місця розташування табору. Деталі щодо складу кількості канцтоварів та інших витратних матеріалів, а також місце доставки див. у Додатку 1.
 • Друк матеріалів для уроків. Деталі щодо друку див. у Додатку 1.
 • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо пов’язаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції представлені у Додатку (див. файл). 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);
 • інформацію щодо попереднього досвіду організаційного супроводу заходів (договори, портфоліо тощо, що може підтвердити досвід);
 • комерційну пропозицію (Додаток 1 до оголошення). 

До подачі документів запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів, що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Організаційний та логістичний супровід дитячого табору”. Дедлайн подачі: 23 жовтня 2023 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

__________

Освітня фундація GoGlobal ініціює, пілотує та масштабує проекти для вчителів, школярів та молоді. У 2022 році нашими ініціативами безпосередньо та опосередковано охоплено понад 136 000 дітей та молоді. Наша спільнота налічує близько 5 тисяч учителів та 4 тисячі шкіл, а також ком’юніті з 2500 волонтерів із 84 країн світу.

Прокрутити вгору