Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації дитячого табору

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації дитячого освітнього табору в межах освітнього проєкту “GoGlobal Сatch-up camp для дітей прикордонних громад”.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організації та проведення дитячого освітнього табору у Закарпатській області. 

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

 • Організація проживання для учасників заходу у комплексі/готелі/таборі у Закарпатській області з 5 по 16 листопада 2023  року (для 115 дітей та супроводжуючих дорослих) та з 4 по 16 листопада 2023  року (для 13 дорослих учасників команди проєкту) згідно Додатку. У комплексі має бути укриття на не менш ніж 130 осіб з достатною кількістю стільців та запасами води.
 • Організацію харчування учасників заходу (сніданки, обіди, вечері та кава-паузи) з 5 по 16 листопада 2023  року (для 128 учасників дітей, команди та супроводжуючих). А також не менше однієї пляшки води на 1 людину у всі дні перебування в таборі згідно Додатку. 
 • Забезпечення 8 кімнат (залів) для проведення занять в закладі розміщення та технічний супровід з 5 по 16 листопада 2023 року: 1 зала місткістю до 130 осіб, 7 залів для проведення занять місткістю до 15 осіб кожна. згідно Додатку. 
 • Забезпечення в приміщеннях для занять презентаційного обладнання (не менше 4 проекторів або ТВ для виведення презентацій, 6 фліпчартів або маркерних дошок, тощо), оренди систем посилення звуку: (2 радіомікрофони, 2 колонки, світлові прибори для вечірніх заходів). Забезпечення швидкісного інтернету. Забезпечення не менше 2 працюючих розеток у кожному залі згідно Додатку. 
 • Організація логістики (доїзду) для учасників заходу до місця проведення табору та назад від найближчої залізничної станції автобусами згідно Додатку. 
 • Забезпечення чергового медичного працівника на території комплексу з 5 по 16 листопада 2023 року. Забезпечення 4 вожатих та 1 організатора спортивних активностей дитячого табору з 5 по 16 листопада 2023 року згідно Додатку. 
 • Забезпечення двох екскурсійних програм для 100 дітей та 28 супроводжуючих (похід на озеро, в гори тощо).
 • Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
 • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо пов’язаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції представлені у Додатку.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП), загальний опис діяльності та наявних потужностей для проведення заходів для дітей;
 • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів та/або організації дитячих таборів, рекомендації від клієнтів або контакти клієнтів, які можуть дати рекомендації;
 • комерційну пропозицію (Додаток 1 до оголошення). 

До подачі документів запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (організації дитячих таборів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Організація дитячого табору Закарпаття”. Дедлайн подачі: 19 жовтня 2023 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

__________

Освітня фундація GoGlobal ініціює, пілотує та масштабує проекти для вчителів, школярів та молоді. У 2022 році нашими ініціативами безпосередньо та опосередковано охоплено понад 136 000 дітей та молоді. Наша спільнота налічує близько 5 тисяч учителів та 4 тисячі шкіл, а також ком’юніті з 2500 волонтерів із 84 країн світу.

Прокрутити вгору