Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення “Writing camp” задля роботи над курикулумом старшої профільної школи

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення (комплексного обслуговування заходу) в межах освітнього проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula”. У рамках зазначеного проекту буде проведено освітній табір Writing camp для розробників курикулумів. 

Мета табору: зібрати розробників курикулумів Проєкту,  розробників державного стандарту старшої профільної школи, українських освітніх експертів задля спільної роботи над курикулумами, аби звірити компаси, фіналізувати напрацювання груп, знайти точки перетину між предметами/напрямками, отримати експертні поради та консультації.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організації та проведення освітнього заходу.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити:

  1. Підготовка та технічний супровід табору на 27 учасників в період з 6 по 10 серпня.
  2. Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та необхідного обладнання в період з 6 по 10 серпня.
  3. Організація логістики (доїзду) для учасників заходу до Дачного готелю “Глібівка” (Київська область, Вишгородський район, село Глібівка, урочище Зелений Бір, 9) та назад .
  4. Організація проживання для учасників заходу в Дачному готелі “Глібівка”  (Київська область, Вишгородський район, село Глібівка, урочище Зелений Бір, 9) з 6 по 10 серпня 2023 року (для 27 учасників).
  5. Організація харчування для учасників заходу (сніданки, обіди та вечері з 6 по 10 серпня 2023 року (для 27 учасників).
  6. Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
  7. Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повʼязаних з організацією заходу.

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);
  • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”.

Дедлайн подачі: 04 серпня 2023 року. 

Відповідь отримають усі кандидати.

Прокрутити вгору