Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів) в межах освітнього проєкту “Ukraine is the capital of great people”.

Проєкт став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Мріємо та діємо.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг  з організації та проведення заходів. А саме організації освітніх заходів для учасників проєкту  “Ukraine is the capital of great people”.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  • Забезпечення конференц-сервісу в місті Івано-Франківськ: підготовка та технічний супровід освітнього заходу на 50 учасників-дорослих та 10-ти організаторів проєкту (всього 60 чол) в період з 19 по 22 грудня 2022 року. 
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, принтерів, ноутбуків тощо), оренди систем посилення звуку (радіомікрофони, колонки, тощо).
  • Бронювання, оформлення залізничних та автобусних квитків для учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Бронювання готелю для учасників заходу в місті Івано-Франківськ з 19 по 22 грудня 2022 року.
  • Організацію харчування учасників заходу (обіди, вечері та кава-паузи) з 19 по 22 грудня 2022 року.
  • Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу у місті Івано-Франківськ
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо пов’язаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції» представлені у доданому файлі: Доданий файл до оголошення: – Google Документи 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Ukraine is the capital of great people” – підготувати освітян до викладання в умовах військового часу та впоратися з проявами стресу і травми в учнів під час навчального процесу, а також забезпечити учасників методичними матеріалами для використання у своїй викладацькій діяльності. Вся програма офлайн тренінгу 19-22 грудня 2022 р.  буде спрямована на покращення якості навчання педагогічних працівників на курсах підвищення кваліфікації в закладах загальної середньої освіти. 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);
  • інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”. Дедлайн подачі: 23:00 4 грудня 2022 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

Прокрутити вгору