Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів

Громадська організація Global Office оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів) в межах освітнього проєкту “Ukraine is the capital of great people”.

Проєкт став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Мріємо та діємо.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг  з організації та проведення заходів. А саме організації освітніх заходів для учасників проєкту  “Ukraine is the capital of great people”.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  • Забезпечення конференц-сервісу в місті Івано-Франківськ: підготовка та технічний супровід освітнього заходу на 200 учасників-дорослих та 60 учасників-дітей та 12-ти організаторів проєкту в період з 7 по 18 серпня 2022 року. 
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, принтерів, ноутбуків тощо), оренди систем посилення звуку (радіомікрофони, колонки, тощо).
  • Бронювання, оформлення залізничних та автобусних квитків для учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Бронювання готелю для учасників заходу в місті Івано-Франківськ.
  • Організацію харчування учасників заходу (обіди, вечері та кава-паузи) з 7 по 18 серпня 2022 року. .
  • Закріплення за Global Office постійного менеджера на час проведення заходу у місті Івано-Франківськ
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повязаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції» представлені у доданому файлі: http://docs.google.com/document/d/1sgnRQeEPHpwXOQjSISDj07PjXzpCxO2-g6yRu4eGgAo/edit 

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Ukraine is the capital of great people” – надати підтримку для вчителів та шкільних психологів у форматі освітньої програми«Створення  безпечного середовище для дітей в умовах війни» в онлайн та офлайн форматі, що матиме терапевтичний ефект для учасників та їхніх учнів у майбутньому та допоможе вчителям здійснювати свою педагогічну діяльність дистанційно або в шкільному просторі за будь-яких обставин.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії;
  • інформацію про організацію (ФОП) та рекомендації від клієнтів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”. Дедлайн подачі: 23:00 17 липня 2022 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

Прокрутити вгору