Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів) в межах освітнього проєкту “Catch UP табір для дітей із 40 км зони Чернігівської області”.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг  з організації та проведення заходів. 

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  • Забезпечення конференц-сервісу в готелі Reikartz Поляна (Закарпатська область): підготовка та технічний супровід освітнього табору на 50 учасників-дітей та 15 дорослих (всього 65 чол) в період з 4 по 11 серпня 2023  року. 
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, тощо), оренди систем посилення звуку (радіомікрофони, колонки, тощо).
  • Організація логістики (доїзду) для учасників заходу з Чернігівської обасті до місця проведення та назад (залізницею/автобусами).
  • Організація проживання для учасників заходу (пріоритетно готель Reikartz Поляна) з 3 по 11 серпня 2023  року (для 57 учасників)  та з 2 по 11 серпня 2023  року (для 8 учасників). 
  • Організацію харчування учасників заходу (обіди, вечері та кава-паузи з 3 по 11 серпня 2023  року (для 57 учасників)  та команди з 2 по 11 серпня 2023  року (для 8 учасників)
  •  Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо пов’язаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції» представлені у доданому файлі

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП);
  • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція Поляна”. Дедлайн подачі: 05 липня 2023 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

_________

Освітня фундація GoGlobal ініціює, пілотує та масштабує проекти для вчителів, школярів та молоді. У 2022 році нашими ініціативами безпосередньо та опосередковано охоплено понад 136 000 дітей та молоді. Наша спільнота налічує близько 5 тисяч учителів та 4 тисячі шкіл, а також ком’юніті з 2500 волонтерів із 84 країн світу.

Прокрутити вгору