Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходу задля презентації курикулуму старшої профільної школи

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення (комплексного обслуговування заходу) в межах освітнього проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula”. У рамках зазначеного проекту буде проведено освітній захід Презентація курикулуму старшої профільної школи. 

Мета заходу: зібрати представників органів влади, освітніх експертів, розробників держстандартів освіти, представників громад, журналістів, які спеціалізуються на темі освіти та усх зацікавлених у темі розвитку освіти, старшої профільної школи, НУШ задля презентації результатів річної роботи над концепцією, стратегією та курикуломом для старшої профільної школи України, а також планів з імплементації реформи старшої профільної школи.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з організації та проведення освітнього заходу.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити:

  • Підготовку та технічний супровід заходу на 120-150 осіб 6 грудня з 9:00 до 18:00 у м. Києві.
  • Надання послуг технічного забезпечення заходу: пошук та оренда приміщення та необхідного обладнання 6 грудня.
  • Організація харчування для учасників заходу (2 каво-перерви та послуги кейтерингу (організація обіду та вечері, тобто закуски та напої на 120 – 150 осіб) та його обслуговування.
  • Організація прямої трансляції у Facebook та на платформі YouTube та синхронного перекладу з української на англійську заходу. 
  • Закріплення за ГО ГЛОБАЛ постійного менеджера на час проведення заходу.
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повʼязаних з організацією заходу.

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (Юридичної особи або ФОП з відповідними КВЕДами та податковою системою (Організація не працює з ФОП на 1й чи 2й групі єдиного податку);
  • інформацію щодо попереднього досвіду проведення заходів та/або контакти клієнтів, які можуть дати рекомендації;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Конкурс на відбір Івент-агенції для проведення фінального заходу проєкту”.

Дедлайн подачі: 3 грудня 2023 року до 20:00. 

Відповідь отримають усі кандидати.

Прокрутити вгору