Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з розробки організаційних політик освітнього закладу

Громадська організація “ГО ГЛОБАЛ” оголошує конкурс пропозицій для пошуку команди досвідчених фахівців для роботи над політиками  освітнього закладу (Житомирського ліцею №25), бізнес-процесами та розбудовою мережі партнерських відносин. Команда буде працювати у межах освітнього проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum №25 in Zhytomyr”.

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (Finn Church Aid Foundation). 

Мета конурсу: Відбір кваліфікованого підрядника для надання послуг з розробки організаційних політик освітнього закладу,  оптимізації бізнес-процесів та розбудови мережі партнерських відносин.

В результаті проєкту відібраний постачальник має розробити документ, в якому  будуть зазначені організаційні політики освітнього закладу, а саме:

  1. HR політика. Рекомендації HR-менеджера щодо найму працівників, вчителів та керівного персоналу.
  2. Навчання і розвиток команди. Створення навчальних програм для майбутньої підготовки вчителів та управлінського персоналу.
  3. Комунікаційна стратегія. 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr”: створити концепцію та стратегію ліцею та розробити в межах цієї концепції нові освітні програми з використанням кращих українських та світових практик і залученням локальних та міжнародних освітніх експертів.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП з вказанням КВЕДів та системи оподаткування);
  • опис попереднього досвіду (в довільній формі);
  • контакти попередніх клієнтів для отримання рекомендацій та/або письмові рекомендації;
  • цінову пропозицію.

До участі в конкурсі будуть допущені виключно кандидати, які мають релеватний досвід та успішні кейси зі створення організаційних політик, а також які надали всі необхідні документи для участі.

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Конкурс розробки організаційних політик Ліцею”

Дедлайн подачі: 15 вересня 2023 року до 20:00.

Важливо!
З особистих обставин  переможець не може укласти контракт.

Прокрутити вгору