Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Посібник «Коли світ на межі змін: Школа чутлива до психічного здоров’я»

Друзі, радо представляємо вам посібник, на основі якого було створено наш тренінг «Коли світ на межі змін: Школа чутлива до психічного здоров’я».

Знаємо, що багато з вас хотіли потрапити на цей тренінг. Наразі у вас є можливість завантажити матеріали даної програми і використовувати їх у своїй роботі.

У посібнику ви можете ознайомитись з концепцією школи, чутливої до психічного здоров’я та отримаєте алгоритм її створення. Дізнаєтесь про принципи та компоненти піраміди психічного здоров’я.

Отримаєте інструменти для планування заходів щодо промоції психічного здоров’я у навчальних закладах. Навчитесь запроваджувати травма-інформований підхід у практику роботи школи, розвивати резильєнтності на уроках.
Дізнаєтесь про поширені психічні розлади та першу психологічну допомогу тощо.

Посібник був створений у плідній співпраці вчителів та дитячих психологів. Він базується на Концепція школи, чутливої до психічного здоров‘я, створеної MH4U.

Посібник «Коли світ на межі змін: школа, чутлива до психічного здоровʼя» розроблений Громадською організацією «ГО ГЛОБАЛ» у межах проєкту гуманітарного реагування, що впроваджується в Україні міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid (FCA).

У цьому посібнику використано напрацювання проєкту «Психічне здоров’я для України», а саме, «Концепція школи, чутливої до психічного здоров’я», «Універсальний тренінг з психічного здоров’я» та «Медіагайд з психічного здоров’я». Ознайомитися із цими матеріалами можна за цим посиланням: www.mh4u.in.ua. Проект «Психічне здоровʼя для України» не несе відповідальності за зміст цього посібника.

Прокрутити вгору