+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Програма надолуження освітніх втрат

Освітня фундація GoGlobal запустила комплексну програму надолуження освітніх втрат, яка складалася з catch-up кемпів, менторсько-мотиваційної частини та і з розробки для молодшої, середньої та старшої школи унікальної програми надолуження освітніх втрат. Мета програми – дати дітям ті знання зі шкільної програми, до яких вони не мали доступу через війну. А також психологічну підтримку, соціалізацію та мотивацію.

Влітку та восени 2023 року було проведено виїзні catch-up кемпи на Закарпатті, у яких взяли участь 156 дітей з Чернігівської та Сумської областей. У двотижневих виїзних кемпах юнаки та дівчата вивчали математику, англійську і українську мови за унікальною програмною розробкою GoGlobal. Практикували англійську у розмовних клубах з іноземними волонтерами, брали участь у тімбілдінгах, покращували власний емоційний стан та відкривали для себе досі незвідані куточки України.

12 зустрічей з 12 надихаючими спікерами пройшли понад 350 дітей в рамках мотиваційної програми #ПоколінняПеремоги. Підлітки під час он-лайн зустрічей змогли поспілкуватися та надихнутися відомими особистостями України, серед яких телеведуча Маша Єфросініна, актор театру та екс- міністр культури Євген Нищук, депутат та пластун Роман Лозинський, режисер фільму “Довбуш” Олесь Санін та інші.

GoGlobal підтримав кілька проєктів дітей з громад. Ми посприяли передачі ноутбуків для учнів з Сумщини, чия школа знаходиться у 15-кілометровій зоні на кордоні з росією, а учням з Чернігівщини, чия школа постраждала від бомбардувань, придбали устаткування для молодіжного простору, де діти зустрічаються, щоб поспілкуватись. Команді з Київщини, передали 3D-принтери для STEM-гуртка у школі.

Також в 2023 році освітній відділ GoGlobal розпочав розробку навчальних матеріалів з надолуження освітніх втрат для середньої та молодшої школи. Для середньої школи розроблялася програма з української, математики, історії на основі конструктора, за яким вчитель складатиме урок відповідно до потреб учнів. У молодшій школі закцентована увага на предметах читання, письма та лічби.

  • 1000 учасників
  • Запуск менторської програми
  • 2 Catch-up кемпи
  • 1000 учасників
  • Запуск менторської програми
  • 2 Catch-up кемпи
Прокрутка до верху