Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Програма надолуження освітніх втрат

Освітня фундація GoGlobal запустила комплексну програму надолуження освітніх втрат, яка складалася з catch-up кемпів, менторсько-мотиваційної частини та і з розробки для молодшої, середньої та старшої школи унікальної програми надолуження освітніх втрат. Мета програми – дати дітям ті знання зі шкільної програми, до яких вони не мали доступу через війну. А також психологічну підтримку, соціалізацію та мотивацію.

Влітку та восени 2023 року було проведено виїзні catch-up кемпи на Закарпатті, у яких взяли участь 156 дітей з Чернігівської та Сумської областей. У двотижневих виїзних кемпах юнаки та дівчата вивчали математику, англійську і українську мови за унікальною програмною розробкою GoGlobal. Практикували англійську у розмовних клубах з іноземними волонтерами, брали участь у тімбілдінгах, покращували власний емоційний стан та відкривали для себе досі незвідані куточки України.

12 зустрічей з 12 надихаючими спікерами пройшли понад 350 дітей в рамках мотиваційної програми #ПоколінняПеремоги. Підлітки під час он-лайн зустрічей змогли поспілкуватися та надихнутися відомими особистостями України, серед яких телеведуча Маша Єфросініна, актор театру та екс- міністр культури Євген Нищук, депутат та пластун Роман Лозинський, режисер фільму “Довбуш” Олесь Санін та інші.

GoGlobal підтримав кілька проєктів дітей з громад. Ми посприяли передачі ноутбуків для учнів з Сумщини, чия школа знаходиться у 15-кілометровій зоні на кордоні з росією, а учням з Чернігівщини, чия школа постраждала від бомбардувань, придбали устаткування для молодіжного простору, де діти зустрічаються, щоб поспілкуватись. Команді з Київщини, передали 3D-принтери для STEM-гуртка у школі.

Також в 2023 році освітній відділ GoGlobal розпочав розробку навчальних матеріалів з надолуження освітніх втрат для середньої та молодшої школи. Для середньої школи розроблялася програма з української, математики, історії на основі конструктора, за яким вчитель складатиме урок відповідно до потреб учнів. У молодшій школі закцентована увага на предметах читання, письма та лічби.

  • 1000 учасників
  • Запуск менторської програми
  • 2 Catch-up кемпи
  • 1000 учасників
  • Запуск менторської програми
  • 2 Catch-up кемпи
Прокрутити вгору