+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Проєкт #ПоколінняПеремоги

У 2023 за підтримки Міністерства освіти і науки України реалізували проєкт про наше Покоління Перемоги. Історії реальних хлопців та дівчат, які продовжують жити, створювати, допомагати, формувати громадянське суспільство на прикордонних з росією та білоруссю чи деокупованих територіях. Це та молодь, яка не лише виживає, але й активно сприяє створенню та формуванню громадянського суспільства.

Проєкт #ПоколінняПеремоги створений у відео, фото та текстовому форматі. Над фото історіями підлітків працював відомий фотограф Саша Маслов, чиї роботи регулярно публікують видання, такі як The New York Times, New York Magazine, The Newyorker, Guardian, Wall Street Journal Magazine та інші. Його об’єктив зафіксував не тільки зворушливі моменти, але і силу, що пульсує в серці кожного дитячого таланту. Історії розмістили у спецпроєкті Української Правди Життя, United 24 media та інших ЗМІ України. Про них розказали українські зірки та інфлюенсери.

В проєкті #ПоколінняПеремоги розповідається про молодь, яка допомагала односельчанам під час окупації, яка друкує запчастини для дронів на 3D-принтері, відроджує українські традиції та є наставниками для молодшиз дітей.

  • Покоління Перемоги на найбільших екранах Європи

Покоління Перемоги на найбільших екранах Європи

Фотоісторії з’явилися у самому центрі нашої столиці на 4 тисячах квадратних метрів, найбільших екранах Європи – екранах ТРЦ Gulliver. Також ми розпочали кампанію соціальної реклами ПоколінняПеремоги на вулицях Києва.

photo_2024-02-05_19-41-11
  • Ви можете ознайомитися з кожною з цих історій

Фото для прев’ю відео: Олександр Маслов, Українська правда

Прокрутка до верху