Кыргызстандык Мостбет букмекердик конторасы – бул колдонууга оңой жана каалаган түзмөктө, анын ичинде уюлдук телефондордо жеткиликтүү платформа. Биздин мобилдик тиркемеде сиз сайттагыдай эле спорттук мелдештерге жана онлайн казино оюндарына кире аласыз. Ал эми кесипкөй аналитиктердин командасы кардарларга окуялардын кеңири спектрин, жогорку коэффициенттерди, ар кандай акцияларды жана бонустарды, ошондой эле бекер коюмдарды жана акысыз айланмаларды сунуштоо үчүн бардык жаңылыктарды көзөмөлдөйт.

+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Тендер на розробку і втілення комунікаційної та SMM стратегії для річного проєкту

Громадська організація Global Office оголошує конкурс пропозицій від комунікаційних агенцій на розробку і впровадження комунікаційної кампанії проєкту #YouthSupportsUkraine.

Проєкт втілюється в межах програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг з втілення комунікаційної кампанії в межах проєкту #YouthSupportsUkraine.

В результаті проєкту відібрана агенція з травня 2022 до травня 2023 року має реалізувати: 

 • розробку комунікаційної та SMM стратегії проєкту; 
 • підготовку і втілення комунікаційного та SMM-плану проєкту; 
 • SMM-кампанію в соціальних мережах, орієнтовану на українську молодь, з фокусом на таких платформах, як Facebook та Instagram, та покликану підтримати молодь та підлітків під час російсько-української війни через інформаційні та освітні активності в межах проєкту #YouthSupportsUkraine; тривалість кампанії – 12 місяців;
 • рекламну кампанію в соціальних мережах (рекламні та маркетингові послуги протягом 12 місяців);
 • комплексну PR-підтримку програмних активностей протягом шести місяців проєкту;
 • послуги з графічного дизайну: розробка візуальних матеріалів у межах комунікаційної кампанії протягом 12 місяців;
 • ми очікуємо таких результатів у кінці проєкту: 5 тис. підписників в Instagram, 3 тис. підписників у Facebook, хоча б 20 опублікованих текстів у медіа, створено 12 візуальних матеріалів, залучено хоча б 15 лідерів думок, створений лендинг проєкту;  
 • підготовку необхідних звітів за результатами комунікаційної кампанії. 

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Основна мета проєкту #YouthSupportsUkraine – інформаційно-просвітницька підтримка молоді під час російського вторгнення в Україну через інформаційні кампанії та освітні онлайн-заходи. Це включатиме створення інтерактивних онлайн-інструментів, розважальних методів навчання та мультимедійних стратегій, щоб привернути увагу молоді, заохотити її участь та позакласну громадянську освіту в школах. 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

 • реєстраційні документи;
 • інформацію про агенцію та рекомендації від клієнтів;
 • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються комунікаційні агенції з досвідом втілення комунікаційних кампаній соціального спрямування, що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами (70.21, 63.11, 63.99, 73.11, 73.12, 73.20, 74.10)).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер”. Дедлайн подачі: 23:00 16 травня 2022 року. 

Відповідь отримають усі кандидати. 

Прокрутити вгору