+38 (067) 814 64 17 • join@goglobal.com.ua • 01011, м. Київ, вул. Івана Мазепи, буд. 1

Тендер з вибору постачальника послуги експерта із закупівель та логістики

Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ», в рамках виконання проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Переосмислення освітнього процесу: зміна парадигми розвитку м’яких навичок та у вивченні науки» (PD Ref. No.: UKR/PCA2023212/PD2023328), оголошує запит комерційної пропозиції на відбір постачальника послуги експерта із закупівель та логістики.

Місто: Київ

Період надання послуг: 18 місяці.

У рамках  тендеру № В-2023-2509-01 завдання для обраного Виконавця будуть наступні:

 1. Керування проєктуванням, розробкою, впровадженням та підтримкою контекстуальних операційних процедур закупівель, логістики та розподілу для досягнення операційної досконалості.
 2. Планування закупівель та витрат за проєктом.
 3. Проведення консультацій з відповідними  експертами з метою підтвердження точності та цілісності специфікацій.
 4. Координація стратегії пошуку постачальників та розвиток ретельного та прозорого процесу пошуку.
 5. Забезпечення надійної та конкурентоспроможної бази постачальників.
 6. Узгодження з постачальником умов постачання товарів та послуг, забезпечення оптимального поєднання вартості, якості та строків постачання/виконання для організації в межах проєкту.
 7. Підготовка та перегляд оцінки постачальників/аналіз тендерних пропозицій, запити на присудження, замовлення на закупівлю, контракти на надання послуг та іншу документацію про закупівлі, забезпечуючи суворе дотримання процедур, точність і повноту супровідних документів про закупівлю.
 8. Створення та розповсюдження повних, точних і релевантних звітів про закупівлі за запитом на зручних, стандартизованих шаблонах для підтримки прийняття рішень щодо управління проектами.
 9. Сприяння аудиту закупівель і перевірці внутрішньої відповідності.
 10. Тісна співпраця з фінансовою командою з метою забезпечення виконання умов оплати, викладених у замовленнях на купівлю та контрактах.
 11. Співпраця з відповідними членами команди з метою забезпечення належної документації для підтримки різноманітних заходів проєкту, таких як польові тренінги та семінари, воркшопи з планування роботи та інші зустрічі за участю персоналу та інших зацікавлених сторін. Закупівельник/ця розробить систему, яка запровадить надійний механізм для швидкого та своєчасного подання такої підтверджувальної документації до фінансового відділу для полегшення своєчасної обробки платежів.
 12. Реалізація інших активностей в межах проєкту.

Деталізація змісту завдань буде обговорюватися на етапі підписання договору з переможцем конкурсу. На етапі затвердження кожного завдання та проєкту в цілому передбачено його кінцеве погодження з ЮНІСЕФ Україна. Завдання вважатиметься виконаним, коли є усне чи письмове підтвердження його виконання зі сторони ЮНІСЕФ Україна.

Вимоги до виконавця:

 • Наявність мінімум 1-річного досвіду управління персоналом;
 • Знаннями та використанням трендів (закупівель та логістики) у роботі з командою;
 • Обізнаність щодо основних тенденцій в сфері закупівель та логістики;
 • Бути зареєстрованим як ФОП на 3 групі єдиного податку, повинні бути відповідні КВЕДи для надання зазначених послуг (Організація не працює з ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку);

Якщо на момент подачі заявки учасник не є зареєстрованою фізичною-особою підприємцем, він має гарантувати свою готовність відкрити ФОП.

Будь ласка, надішліть Вашу пропозицію до 15:00 год. 01 жовтня  2023р.

Просимо надати пропозицію, яка включатиме:

1. Заповнена та підписана форма заявки (форма).

2. Заповнена і підписана цінова пропозиція (форма).

3. Резюме.

4. Для ФОП: Витяг з ЄДР з переліком КВЕДів, або інший документ, в якому вказані КВЕДи;

5. Банківські реквізити українською мовою у форматі IBAN.

Пропозицію можна подати такими способами: 

 1. Електронною пошту join@goglobal.com.ua скан пакет вище перелічених документів з усіма підписами та темою листа «Тендер на відбір постачальників послуг № В-2023-2509-01»;
 2. Особисто принести в головний офіс організації та зареєструвати як вхідна кореспонденція: м. Київ, Майдан Незалежності, 2;
 3. Укрпоштою або Новою поштою на відділення №345 у м. Києві, отримувач:

Громадська Організація «ГО ГЛОБАЛ»

 Україна, 01011, місто Київ, вул. Івана Мазепи, будинок 1.
+380 96 770 45 67 Довірена особа Сокол Яна

До уваги учасників! 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся). 

До вартості конкурсної пропозиції не включаються витрати, які учасник зазнав під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування конкурсної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

ГО «ГО ГЛОБАЛ»  залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі.

Результатом закриття конкурсу не завжди є підписання Договору про співпрацю з Переможцем впродовж 10 робочих днів, на підставі затвердження результатів Тендерним комітетом.

Прокрутка до верху