Donate

16 грудня: День англійської мови у державній службі

//16 грудня: День англійської мови у державній службі
gossl

16 грудня серед українських державних службовців відбудеться флешмоб: у своїх соцмережах вони розкажуть про те, як англійська мова стала їм у нагоді в роботі, зокрема сприяла важливим перемовинам з іноземними партнерами, які вплинули на історію країни. Відгуки чиновників можна знайти за #WeekOfEnglish.

На офіційному Twitter Верховної Ради України новинна стрічка буде вестись англійською та українською мовами з використанням #WeekOfEnglish.

У провідних Інтернет-виданнях (Левый берег, Сегодня) цього дня з’являться підсумкові матеріли, присвячені результатам вивченню чиновниками англійської мови в Україні.

Нагадаємо, 2016 року вступив у дію новий Закон України «Про державну службу», в якому англійська мова для чиновників найвищої категорії стає обов’язковою. Також була реалізована мовна підготовка державних службовців багатьох відомств та міністерств за підтримки Британська Рада в Україні та програми професійної підготовки НАТО-Україна.

День англійської в державній службі підтримує Адміністрація Президента, Верховна Рада України, Національний Банк України, Британська Рада в Україні та міністерства. Проект реалізовується в рамках Тижня англійської мови в Україні. Впродовж 12 по 18 грудня по всій країні відбудуться заходи із вивчення, користування та популяризації англійської мови. 2016 рік був оголошений Президентом України Петром Порошенком як Рік англійської мови в Україні.

Контактна особа – Ольга Голобородько, (096)466-92-10