Donate

17 та 18 грудня: Дні англомовного сервісу

//17 та 18 грудня: Дні англомовного сервісу
o

17 і 18 грудня українці зможуть перевірити свою англійську задовго до проведення Євробачення в Україні. У рамках Тижня англійської мови у Києві, Львові, Вінниці, Кривому Розі, Кропивницькому, Рівне, Черкасах, Чернігові, Білій Церкві та Чортків працюватиме англомовний сервіс. Відтак жителі столиці зможуть викликати таксі, замовити їжу в кафе та купити квитки англійською, отримавши за це знижки та подарунки.

uklon

При замовленні на вихідних таксі Uklon на англійській версії сайту, додавши в примітках для водія #WeekOfEnglish, наступну поїздку можна здійснити безкоштовно. Організатори визначать 50 переможців. Нагадаємо, що за ініціативи GoGlobal водії Uklon закінчили курси англійської мови. Акція дія лише в Києві.

satarera

Замовляючи англійською мовою у ресторані Salateira в ТРЦ «Глобус» (Майдан Незалежності, 1) на касі із позначкою «We Speak English», кожен отримає різдвяний напій – гарячий грушево-обліпиховий чай із сезонного меню «Пера». Акція дія лише в Києві.

k

Зробивши замовлення англійською мовою у мережу ресторанів “Pizza Celentano”, на відвідувачів чекає приємний подарунок – чай або кава у подарунок! Понад 40 ресторанів по всій країні забезпечать англомовні каси із позначкою «We Speak English». Всі гості, які ще вивчають англійську та не впевнені у своїх знаннях, прямо біля каси зможуть скористатись шпаргалкою з необхідними англійськими фразами. Гості зможуть практикувати свої англомовні знання і навички у ресторанах Києва, Львова, Вінниці, Кривого Рогу, Кропивницького, Рівного, Черкасах, Чернігові, Білій Церкві та Чортків. Повний список адрес ресторанів «Pizza Celentano», які беруть участь в акції у кожному з зазначених міст, можна знайти тут.

mult

Протягом тематичного Тижня (12-18 грудня) мережа кінотеатрів Multiplex транслюватиме фільми мовою оригіналу не лише в Києві, а й в Харкові, Дніпрі та Житомирі. Квитки на сеанси можна буде виграти на Україна Speaking, тож слідкуйте за оновленнями сайту. Крім того, в кінотеатрах діятимуть англомовні каси.

Організатори мають на меті підняти рівень користування англійською мовою серед українців, підвищити якість надання послуг іноземцям, які відвідують Україну, а також сприяти збільшенню кількості англомовних працівників, які надають сервісні послуги. Залишайте свої відгуки про послуги англійською, зазначаючи #WeekOfEnglish.

Дні англомовного сервісу відбуваються в рамках підсумкового Тижня англійської мови за ініціативи GoGlobal та за підтримки Адміністрації Президента України, Міністерства освіти та науки України, Посольства США в Україні та Британської Ради. Нагадаємо, 2016 рік був оголошений Президентом України Петром Порошенком як Рік англійської мови в Україні.

Для детальнішої інформації:
Ольга Голобородько – 096 466 92 10.