Donate

600 іноземних волонтерів зі 140 країн світу в Україні, щоб вчити 60 тисяч дітей

//600 іноземних волонтерів зі 140 країн світу в Україні, щоб вчити 60 тисяч дітей
к

26 травня о 12:00 відбудеться офіційне відкриття проекту GoCamp за участі 200 іноземних волонтерів першої хвилі таборів, організаторів та партнерів проекту. Захід відбудеться на базі “Дніпро”, за адресою: вул. Солов’яненка, 214 б, смт. Козин, Обухівський р-н., Київська обл.

Спікери:

  • Ростислав Павленко, заступник Глави Адміністрації Президента України;
  • Роман Греба, заступник міністра освіти і науки України;
  • Люк Якобс, посол Бельгії в Україні;
  • Представник Британської Ради в Україні (очікується підтвердження);
  • Мустафа Найєм, співзасновник ГО Global Office, народний депутат України;
  • Оксана Нечипоренко, директор ГО Global Office;
  • Зузана Заланова, координатор Програми Волонтери ООН в Україні;
  • Олена Шершун, директор AIESEC Україна

GoCamp – це пришкільні мовні табори для 60 000 дітей з усіх регіонів України.  У проекті візьмуть участь понад 600 іноземних волонтерів зі 140 країн світу, які за свій рахунок прилітають до України, аби іноземною мовою розповісти школярам що таке лідерство, критичне мислення, громадянська позиція, толерантність. Цього року Україна стає “hot spot volunteering country”.

З 25 по 28 травня, а також з 7 по 11 червня під Києвом відбудеться наймасштабніше зібрання іноземних волонтерів за часів незалежності України. Протягом цих днів вони отримуватимуть унікальні методики викладання дисциплін англійською мовою для школярів, якими користуватимуться під час мовних таборів GoCamp. Протягом червня волонтери проводитимуть час із українськими дітьми по містах і селах всіх областей України, навчаючи їх долати власні обмеження та страхи як в опануванні іноземної мови, так і в реальних життєвих ситуаціях.

Іноземні волонтери від’їжджатимуть з Києва у населені пункти України, де вони волонтеритимуть, 29 травня з залізничного вокзалу. Якщо у журналістів є бажання зафіксувати від’зд волонтерів, просимо звертатися за контактом, вказаним нижче.

Акредитаціяhttps://goo.gl/MKyCdT

До уваги журналістів: 26 травня о 10:00 від метро Дружби народів зі сторони Будинку меблів буде організовано трансфер. Ми з радістю вас підкинемо до бази “Дніпро”!

За додатковою інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.

старт