Donate

БЕЗКОШТОВНІ ТРЕНІНГИ ТА ЛЕКЦІЇ У ХАРКОВІ!

//БЕЗКОШТОВНІ ТРЕНІНГИ ТА ЛЕКЦІЇ У ХАРКОВІ!

В рамках року англійської мови команда ініціативи «GoGlobal» разом з «Business English Academy» та Zfort Group розпочинають серію лекцій у Харкові.

Одним з напрямків діяльності ініціативи GoGlobal є створення безкоштовних можливостей для вивчення іноземних мов, в першу чергу – англійської. Відтепер такі можливості є і у Харкові. Протягом року на базі IT-компанії Zfort сучасний центр корпоративного навчання «Business English Academy» планує провести серію лекцій та тренінгів для молодих спеціалістів та студентів.

Усі тренінги було розроблено командою «Business English Academy», направлені вони на вдосконалення знань ділової мови. Тематики будуть різноплановими, але загалом можна виділити три напрямки: Business writing and correspondence Training, Communication Skills Training та Negotiation Skills Training. На лекціях будуть розглядатись наступні питання: граматика та стиль письма, ведення перемовин з іноземними партнерами, технічні комунікації, мінімізація та вирішення конфліктів, як успішно пройти англомовну співбесіду, та інші.

Кожен тренінг буде мати свою особливу специфіку. Оскільки всі вони розраховані на різнорівневу аудиторію, кожна зустріч буде проходити у форматі 2+1: україномовний викладач ділової англійської, викладач-носій мови (Англія), а також спеціаліст, що безпосередньо працює у тій сфері, що розглядається.

«Ми, як компанія, що забезпечує кваліфікацію персоналу з іноземних мов, щиро віримо в те, що спільний проект з соціальною ініціативою «Україна Speaking» дозволить популяризувати важливість знання іноземної мови серед працівників різних сфер. А це, в свою чергу, допоможе українському бізнесу вийти на новий рівень на міжнародній арені», – коментують у центрі корпоративного навчання «Business English Academy»

Zfort Group – українська ІТ компанія заснована у 2000 році, що надає послуги повного циклу розробки web та мобільних додатків, а також різноманітні В2В рішення.

«Ми завжди зацікавлені у тому, щоб наші співробітники знаходились у постійному розвитку – як інтелектуальному так і професійному. Нам, як компанії, цікаво дізнаватись щось нове, експериментувати, занурюватись у нові сфери діяльності. Саме тому ми прагнемо підтримувати та заохочувати корисні та суспільно важливі проекти. Ми завжди відкриті назустріч співпраці та розвитку» – прокоментували у компанії Zfort Group

«Основною метою даних лекцій та тренінгів є надання практичних знань молодим спеціалістам та студентам, які закінчують вузи і починають кар’єру. Сфера ІТ є одною з тих, де знання іноземної мови є першочерговим. Саме тому ми намагалися обрати такі теми, що стануть в нагоді як спеціалістам саме цієї галузі, так і молодим підприємцям, юристам, спеціалістам з продажів. Харків – одне з найбільших міст України, динамічне, таке, що знаходиться в постійному розвитку. Недарма саму у ньому розташовано багато офісів міжнародних корпорацій, а у ВНЗ навчається велика кількість іноземних студентів. Тому дуже важливо вивчати англійську та бути конкурентноздатними на ринку праці» – коментують у команді GoGlobal, що є ініціатором проекту «Україна Speaking».

Перший тренінг відбудеться вже в суботу, 26 березня о 12:00.