Donate

Charity Pop Up Store: Понад 700 000 гривень на освіту школярів

//Charity Pop Up Store: Понад 700 000 гривень на освіту школярів
Поп-ап

У перші дні осені в рамках Fashion Tech Summit 2018, який відбувся у приміщенні ЦУМу, пройшов четвертий благодійний розпродаж брендових речей від київських модниць, українських дизайнерів та відомих блогерів.

Лише цього разу завдяки Charity Pop Up Store було зібрано 150 тисяч гривень, які підуть на освіту школярів – організацію пришкільних мовних таборів GoCamp. За минулі ж розпродажі, два з яких продовжились онлайн на платформі modnaKasta, було зібрано 625 тисяч гривень.

Тобто всього благодійні розпродажі зібрали майже мільйон гривень на освіту українських школярів.

Charity pop-up store був організований ініціативою GoGlobal спільно з Дарією Шаповаловою та командою Kiev Fashion Institute та обє’днав представників різних сфер задля підтримки програми ініціативи та розвитку освітнього проекту для дітей. Лише в цьому році учасниками  таборів GoCamp стали 60 000 школярів по всій Україні, з якими працювали майже 300 іноземних волонтерів.

За три роки GoCamp стала найбільшою освітньою програмою у Східній Європі, де волонтери зі всього світу навчають українських школярів іноземним мовам, здоровому способу життя, громадянській освіті та власним прикладом демонструють як бути лідерами та мислити критично. Крім того, цього року волонтерами стали ще й керівники відомих компаній, держсектору та посли різних країн.

Для четвертого розпродажу речі надавали: Лена Борисова Nina Vasadze Яна Ибрагимова Zoya Lytvyn Olga Sushko Ulyana Boyko Olya Kudinenko Natalia Kryvda Maria Masliy
Tania Kyrylenko Виктория Бревис, Саша Червоненко, Наталія Волошина, Катерина Загорий, Наталія Самойленко, Соня Жеваго, Aleksandra Pogorelaya та інші. Українські дизайнери: Ksenia Schnaider FLOW MustHave The BODY Wear

Також екслюзивно для #CharityPopUpStore український бренд Marsala Official розробили туфлі лише у 3 розмірах, які були розіграні серед покупців.

Ми дякуємо всім, хто долучився до розпродажу, адже разом ми творимо майбутнє України.

#CharityPopUpStore