Donate

“Данон” в Україні – партнер GoGlobal

//“Данон” в Україні – партнер GoGlobal
qq

Друзі, ми раді повідомити, що компанія “Данон” в Україні стала партнером у проекті GoGlobal. А відтак всі школярі Києва, які беруть участь у проекті GoCamp, матимуть корисні і поживні сніданки.

Ми пишаємось, що в Україні є бізнес, для яких соціальна відповідальність – це частина корпоративної культури. Важливо, що команда Данон не просто пригостить дітей смачними йогуртами, а й поволонтерить у школах у рамках напрямку GoCamp “Спорт і Здоров’я“, де поділиться інформацією про харчування та здоровий спосіб життя.

Крім того, під час найбільшого в Україні з’їзду іноземних волонтерів буде організовано “Cooking contest”, де волонтери готуватимуть корисні та смачні закуски та десерти із використанням різних інгредієнтів та продукції Данон. Дані навики волонтери зможуть використати для проведення активностей зі школярами.

У нашому партнерстві найбільше щастя – це допомагати іншим здобути привід для щастя. Адже немає більшого привілею для людини, аніж бути причиною добрих змін у чиємусь житті. Тим паче, в житті дитини.