Donate

Dreaming Big: діти з усієї України опанують основи підприємництва в мовних онлайн-таборах GoCamp

//Dreaming Big: діти з усієї України опанують основи підприємництва в мовних онлайн-таборах GoCamp
_DSC4816

З 16 по 28 листопада громадська організація Global Office спільно з компанією “Київстар” допоможуть українським школярам з усієї України опанувати основи підприємництва та створення інновацій. Понад 600 школярів середньої та старшої школи візьмуть участь в пришкільних англомовних онлайн-таборах GoCamp Afterschool 2020. 

GoCamp – найбільша волонтерсько-освітня програма Східної Європа. Щороку в проєкті волонтери з усієї планети спільно з українськими менторами навчають учнів іноземним мовам, допомагають долати мовні бар’єри, вчитись думати критично та креативно. 

Київстар вчетверте втілює програму з розвитку підприємницького таланту на базі GoCamp. У зв’язку з карантинними обмеженнями, цьогоріч мовні табори відбудуться онлайн. До zoom-лекцій долучаться 50 шкіл з різних куточків України, 10 іноземних волонтерів з чотирьох континентів, а також – ментори телекомунікаційної компанії. Спеціально розроблена програма Київстаром “Dreaming Big” заохотить дітей більше дізнатись про підприємницький світ та почати розвивати власні бізнес-ідеї.

“Довготривале партнерство громадської ініціативи GoGlobal та соціально відповідального бізнесу “Київстар” стало прецедентом для громадського сектору в Україні. Бізнес довів, що як ніхто зацікавлений в глибинних суспільних змінах, зокрема в освіті. Спільний флагманский проєкт GoCamp демонструє це наочно. Українським школярам цікаві інтерактивні уроки та бізнес-кейси, подобається вивчати іноземну мову з носіями і спілкуватись без бар’єрів, опановувати діджитал-навички та розвитати власні бізнес-ідеї”, зазначила Оксана Нечипоренко, директорка громадської організації Global Office.

Крім менторської підтримки щодо створення міні бізнес-проєктів, топ-менеджмент компанії “Київстар” проведе онлайн-лекції з основ підприємництва, дизайн-мислення, маркетингу. 

“Місія Київстар – відкривати нові можливості та змінювати життя на краще за допомогою технологій̆. Ми впевнені, що розвиток підприємницького духу та інноваційного мислення не лише допоможе підліткам бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці у майбутньому, а й підштовхне створювати революційні ідеї, що розвиватимуть нашу країну та світ. Саме тому ми четвертий рік поспіль підтримуємо проєкт, а наші співробітники виступають менторами, які готові поділитися своїм досвідом”, зауважила Анна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

За весь час співпраці ГО “Global Office” та компанії “Київстар” понад 5500 учнів із 170 шкіл отримали нові знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності, а близько 75 співробітників компанії стали менторами проєкту.

Довідково

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою в Україні. Послугами Київстар користується 26,4 млн абонентів.

Минулого року GoCamp отримала міжнародну нагороду “Sustainability Awards 2019” за лідерство у сфері сталого розвитку. Так відзнаку освітня програма зуміла виборити завдяки партнерству з телекомунікаційною компанією “Київстар”.