Donate

31 травня у Покровську провели Форум “Стратегія 23”

//31 травня у Покровську провели Форум “Стратегія 23”
hjk

Ініціатива GoEast партнерстві з громадською організацією  “Платформа ініціатив “Лампова” провели у Покровську форум, який має на меті згуртувати зусилля навколо плану розвитку Донбасу на найближчі 5 років. Програма Форуму складалась з трьох тематичних частин: стратегування, урбаністика та неформальна освіта.

щщщ

  • Перша панельна дискусія “Стратегування розвитку громад Сходу: локальний вимір” пройшла у малій залі ПК ШУ “Покровське”, де розглянули наступні питання:

▪️ стратегування як ключовий компонент управління розвитком регіону і громади;
▪️ роль і участь громадськості у формуванні стратегії розвитку громади.

Громадські активісти і жителі Покровська, які були на Форумі, зазначили, що стратегія розвитку міста повинна формуватись за участю громадськості, а не лише органів місцевого самоврядування і наголошували на тому, що Покровська міська рада має бути більш відкритою до громади.

Учасники панелі поділилися досвідом заснування проектів в своїх містах, побудови команди, мотивацією до роботи, досвідом співпраці з місцевими ініціативами та владою.

Головною об‘єднуючою думкою стала теза про те, що в час можливостей, ти сам обираєш свій шлях: стати змінами в рідному місті разом з командою однодумців, які стануть рушійною силою позитивних змін.

шщ

  • Заключна третя панельна дискусія проходила у Гришинському НВК, де розглянули питання ролі школи у розвитку громади та які можливості має неформальна освіта.