Donate

Голосування за підручник англійської продовжено до 23 травня

//Голосування за підручник англійської продовжено до 23 травня
шш

Триває голосування за підручник з англійської мови для початкової школи Start Up! видавництва “Ранок”. Тож ділимося інструкцією як обрати та безкоштовно отримати на школу до початку нового навчального року сучасний комплекс, до розробки якого долучилася ініціатива GoGlobal.

*Голосування за підручники відбувається на рівні педрад шкіл.

Інструкція для голосування:

  1. Перегляньте на сайті видавництва “Ранок” перші 60 сторінок підручника та короткий опис матеріалу https://goo.gl/XQLcto або перейдіть за посиланням https://goo.gl/RhaH3R

unnamed

  1. Після ознайомлення затвердіть свій вибір на засіданні педагогічної ради (протокол мають підписати всі вчителі, які здійснювали вибір підручників, та завізуватикерівникВашого навчального закладу);
  2. Передайте результати вибору підручниківВідповідальному у ЗЗСО,який має їх внести  до спеціальної форми вибору у Державній інформаційній системі освіти http://diso.gov.ua/ (Інститут освітньої аналітики) завдяки спеціальному ключу активації та відправити цю форму з результатами вибору підручників в електронному та паперовому вигляді в орган управління освітою, якому підпорядкований даний заклад освіти.

Увага! Одним закладом заповнюється одна форма для всіх шкільних предметів у 1 кл, де потрібно вказати бажану кількість обраних підручників відповідно до запланованого числа учнів, що потім має бути оприлюднено на веб-сайті кожного навчального закладу.

poloska

Обравши підручник Start Up! видавництва “Ранок”, ви зможете користуватися ще й ресурсним пакетом, розробленим експертами ініціативи GoGlobal. Це зручна книга для вчителя з детальними покроковими інструкціями  та комплекс, де зібрано всі напрацювання організаторів найбільшого у Східній Європі освітнього проекту із залученням іноземних волонтерів GoCamp.

Комплекс із зібраними історіями, активностями, вправами для відпрацювання вимови, чантами та іграми базується на модернових підходах викладання “живої” англійської мови. Усі напрацювання можуть бути використані як спільно з підручником, так і окремо.

Унікальність проекту полягає ще й в тому, що редагуванням матеріалів займаються іноземці з Великої Британії, які брали участь в якості волонтерів у проекті GoCamp та мають досвід у роботі з українськими школярами. Вони слідкують, щоб тексти були написані “живою” та сучасною мовою, якою англійці спілкуються в повсякденному житті.

Нагадуємо, що проект спільної роботи GoGlobal та видавництва “Ранок” став першим прикладом, коли бізнес виявив бажання системно фінансово підтримувати громадську організацію.

Тож не втрачайте можливість та зробіть вибір якісного навчання англійської мови вже сьогодні!