Donate

Fashion for education: розпродаж одягу задля навчання дітей

//Fashion for education: розпродаж одягу задля навчання дітей
38639285_652287181836556_1847080157710385152_n

1-2 вересня можна буде купити речі на благодійному розпродажі від стильових блогерів та модниць Києва. Благодійна крамничка на цей раз відкриє свої двері в рамках Fashion Tech Summit 2018, який відбудеться у приміщенні ЦУМу.

Крім як оновленого гардеробу, покупці стануть ще й благодійниками, адже виручені кошти підуть на освіту школярів – організацію пришкільних мовних таборів GoCamp.

Запрошуємо на маленьку POP-UP welcome вечірку, яка відбудеться 1го вересня о 15:30 у ЦУМі, 7 поверх! Захід відкритий для ЗМІ.

pop_up_invitation

Благодійний pop-up store організований ініціативою GoGlobal спільно з Дарією Шаповаловою та командою Kiev Fashion Institute.

«Чудово, коли зовсім різні за своєю механікою та змістом індустрії об’єднуються задля спільної мети, адже з цього народжуються успішні та корисні для країни проекти. З ГО Global Office в 2017 році ми тричі організували благодійний розпродаж речей від відомих брендів, аби зібрати кошти на організацію мовних таборів GoCamp. Я дуже задоволена цією співпрацею та вірю в те, що чим більше людей підтримуватимуть різні ініціативи з розвитку країни, тим краще майбутнє чекає на наших дітей», – Дарія Шаповалова, засновник освітнього проекту Kiev Fashion Institute.

Ще однією родзинкою нового розпродажу стане розіграш трьох пар взуття від MARSALA. Кожен, хто придбає будь-яку річ на поп-апі автоматично стає учасником розіграшу. Якщо ж, жодна річ не приглянулася, але хочеться перевірити свою вдачу – стати учасником можна пожертвувавши лише 100 грн на освіту дітей під час заходу, або ж вже зараз он-лайн на сайті goglobal.com.ua (В призначенні платежу вказати #FashionForCharity, своє ім’я і свій номер телефону).

Організований вперше в Україні Charity Pop-up store протягом 2017 року об’єднав всю сферу модного бізнесу, понад 50 українських відомих дизайнерів, інтернет-магазин modnaKasta та навіть київських школярів задля благодійності на навчання дітей іноземних мов. Цього разу до заходу долучаються й представники покоління Z, українські fashion-блогери та, як і завжди, київські модниці.

Додаткова інформація: Інна Тимченко – 0938831653

GoCamp – найбільша освітня програма у Східній Європі із залученням іноземних волонтерів. Цього року у 600 школах по всій Україні іноземні волонтери навчали 60 000 дітей основам здорового способу життя та громадянської освіти, а також власним прикладом демонстрували, як бути лідерами, мислити критично та спілкуватися зі світом без бар’єрів.

#Girlsgonnahavecharity #Fashionforcharity #FashionCharityPopUpStore