Donate

FINANCIAL TIMES: У НБУ НАПОЛЕГЛИВО ВИВЧАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ

//FINANCIAL TIMES: У НБУ НАПОЛЕГЛИВО ВИВЧАЮТЬ АНГЛІЙСЬКУ
143100

На підтримку ініціативи GoGlobal працівники Національного Банку України втретє за рік візьмуть участь в програмі “Практичний курс англійської мови”. Цього разу навчання розпочнеться 1 листопада та буде проводитися  викладачами  КНУ ім. Т. Шевченка за підтримки Офісу зв’язку НАТО в Україні .

Двічі на тиждень 18 працівників НБУ з рівнем володіння англійською мовою вище середнього (В1) вдосконалюватимуть знання з фінансової англійської.  Цей курс допоможе учасникам навчання вільніше спілкуватися з міжнародними партнерами, а також брати участь в англомовних програмах навчання та обміну професійним досвідом.

Нагадаємо, з 2016 року знання іноземної мови для керівних посад є обов’язковим критерієм для роботи на державній службі України. Попри те, що працівники Національного банку не є держслужбовцями,  НБУ підтримує вимоги до володіння англійською мовою серед своїх співробітників. Центральний банк створює належні умови для вивчення та вдосконалення знання іноземної мови.

Довідка: Команда GoGlobal продовжує підтримувати ініціативи різних органів влади щодо впровадження критерію знання іноземної мови для більшості посад державних службовців. Така практика дозволить вивести вітчизняних чиновників на новий рівень міжнародної комунікації та співпраці.

Підвищення рівня знань англійської мови державних службовців є одним із напрямів реалізації Комплексного пакету допомоги для України (Comprehensive assistance package), прийнятого під час Варшавського саміту НАТО в липні цього року. Проект буде здійснюватися за підтримки Програми професійної підготовки Україна-НАТО.