Donate

GO GLOBAL З МІЖНАРОДНОЮ КОНФЕРЕНЦІЄЮ PRO CAMP!

//GO GLOBAL З МІЖНАРОДНОЮ КОНФЕРЕНЦІЄЮ PRO CAMP!

31 березня, у рамках підготовки до проекту GoCamps, відбулась міжнародна конференція PRO Camp, присвячена освітнім центрам світового рівня. Організаторами конференції виступили DEC camp спільно з GoGlobal.

На платформі DEC place зібрались близько 100 викладачів та спеціалістів, що займаються організацією дозвілля та виховного процесу в літніх таборах. Також, захід відвідали учасники програми «Вчителі англійської мови – агенти змін».

«Неймовірно цікавий захід відбувся під дахом DEC place для тих, хто переймається організацією літніх мовних таборів в Україні. Особлива важливість заходу полягає в тому, що вчителі англійської мови – вчителі звичайних українських шкіл, які зголосилися вчитися і поширювати міжнародний досвід викладання англійської мови серед своїх колег та сприяти позитивним змінам у вихованні та освіті молоді України, отримали чудову  можливість відчути захоплюючу атмосферу міжнародної конференції PRO Camp, що присвячена освітнім мовним таборам світового рівня.

Тренери Міжнародної асоціації таборів дуже професійно презентували різноманітні аспекти та специфіку роботи мовного табору, поділилися досвідом впровадження креативних ідей та практично закріпили де які “родзинки” психологічного розвантаження кемперів.

 Дякуємо спільноті Go Global та DEC Camp за яскраві враження, професійний підхід та підігріте натхнення змінювати країну на краще!» – ділиться враженнями Людмила Співакова з міста Київ.

Протягом одного дня конференції відвідувачі розглянули багато теоретичних питань, а також спробували на практиці різноманітні активності – рухливі та настільні ігри, танці, і навіть співи!

«Конференція Dec camp була для мене феєрверком нових ідей, цікавих ігор та сучасних підходів до створення та організації мовних таборів. Тема таборів була і є цікавою і актуальною для мене та для всієї України, оскільки проведення літніх канікул повинно бути веселим, цікавим та корисним. Dec camp показав приклад таборів, які мотивують до вивчення та викладання англійської мови, розвитку творчого потенціалу учнів та вчителів, використання креативних та цікавих ігор, пісень та танців. Дякуємо за можливості та нові ідеї! Світ таборів в Україні стане професійнішим та яскравішим» – розповідає Олеся Яківчик з Чернівців

Спікерами на конференції виступили професіонали з США, Великої Британії, Іспанії, України та Молдови, а також лідери українського ринку, експерти з бізнесу, тренери Міжнародної Асоціації таборів та Американської Асоціації таборів. Також, були представлені практики Oxford International Education Group та Кaplan International.

Спеціальний гостем конференції виступив Джон Джоргенсон – президент Міжнародної асоціації таборів (США).