Donate

GOCAMP: СТАРТ НАЙБІЛЬШОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ В УКРАЇНІ

//GOCAMP: СТАРТ НАЙБІЛЬШОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ В УКРАЇНІ
13346308_1633162766939057_94086838604571527_o

Сьогодні, 10 жовтня, всеукраїнська ініціатива GoGlobal запускає наймасштабніший освітньо-культурний проект в Україні із залученням іноземних волонтерів під гаслом: Ukraine is calling for you.

Влітку 2017 року в Україні відкриються пришкільні мовні табори GoCamp, під час яких 1000 іноземних волонтерів англійською мовою будуть навчати 100 000 українських дітей бути лідерами, розвінчувати стереотипи і виходити за межі власних обмежень.

Завдяки наймасштабнішому волонтерському проекту в Україні, який спрямований на подолання як мовних, так і культурних бар’єрів, нове покоління українців зможе використовувати всі сучасні можливості і як наслідок – вплинути на майбутнє світу, забезпечити гідне позиціонування України в ньому.

Ви теж маєте можливість долучитися до проекту, що змінює Україну, а саме:

  • Поширити інформацію: https://goo.gl/pypCDi;
  • Запросити своїх іноземних друзів чи школу до участі проекті;
  • Стати приймаючою сімєю для волонтера;
  • Підтримати проект фінансово чи ресурсами.

GoCamp – новий формат табору з поглибленим вивченням іноземної мови. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь у реалізації цікавих проектів і завдань, поспілкуватися англійською мовою з іноземними волонтерами, а також відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти вчитимуться працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному суспільстві, міркувати критично та бути толерантними до інших.

У травні 2017 року навчання дітей у мовних таборах відбуватиметься за одним із чотирьох напрямків:

  • STEAM (наука, технології, інженерія, мистецтво і математика);
  • Громадянська освіта;
  • Лідерство і кар’єра;
  • Спорт і здоров’я.

Влітку 2016 року було реалізовано перший мовний табір GoCamp, учасниками якого стали 127 волонтерів із 40 країн світу і 9000 дітей віком від 10 до 15 років. Усі волонтери проживали в українських сім’ях, що сприяло поліпшенню міжкультурного діалогу.

Реєстрація іноземних волонтерів: http://gocamps.com.ua/volunteer/create

Реєстрація шкіл для участі в проекті: http://gocamps.com.ua/school/create