Donate

GoEast: У Сєвєродонецьку відбудеться навчальний Форум щодо побудови власних проектів

//GoEast: У Сєвєродонецьку відбудеться навчальний Форум щодо побудови власних проектів
fb_cover_east_Сєвєродонецьк

10-11 листопада в громадському майданчику “хочубуду, за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 78Б, відбудеться практичний Форум “Життя проекту: від ідеї до реалізації”. Захід об’єднає громадських активістів Луганської області, які бажають навчитися як ефективно розробляти соціальні проекти та як зробити їх упізнаваними.

Команда GoEast проаналізувала потреби громадських організацій та активістів Сходу України і на підставі цього аналізу вирішила провести практичну подію, яка б дала можливість усім учасникам знайти як бачення, так і практичне вирішення своїх потреб. Менторами Форуму стануть фахівці з формування стратегій, проектного менеджменту та піару

Головна мета проекту – посилення інституційної та комунікаційної спроможності громсектору Донбасу і, як наслідок, створення врешті консолідованої спільноти GoEast, ціннісно об’єднаної.

Участь в заході для учасників можлива лише за попередньою  реєстрацією.

Проекти, які пройдуть навчання на нашому форумі отримають менторську підтримку від команди GoEast на 3 місяці – системне опрацювання поточних викликів організації.

Програма заходу: https://goo.gl/1xKTqS

Організатори запрошують представників ЗМІ на Форум, а також відкриті до ефірного спілкування.

#goeast #хіднасхід

За детальною інформацією працівникам ЗМІ:
Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.

Пропозиції надсилайте на join@goeast.com.ua.

poloska

ГО Global Office втілює проекти на Сході від початку своєї діяльності. У серпні 2016 р. у Маріуполі почав функціонувати ЦНАП, в реалізацію якого команда доклала багато зусиль. Другий рік поспіль команда організовує GoCampEast за участі іноземних волонтерів – виїзні мовні табори для дітей, які проживають біля лінії зіткнення. Влітку 2017 за ініціативи Global Office іноземні волонтери поїхали у школи Донецької та Луганської областей, аби вчити дітей англійської та відкрити для них іншу культуру. Також влітку проведено два масштабні Форуми для близько трьохсот студентів (у тому числі з переміщених ВНЗ), де вони розробили 30 проектів для розвитку Сходу.