Donate

GoEast: Як змінюється громадський сектор Донбасу і чому це важливо (Анонс)

//GoEast: Як змінюється громадський сектор Донбасу і чому це важливо (Анонс)
33

20 вересня об 10:00 в УКМЦ, за адресою вул. Хрещатик, 2, відбудеться презентація GoEast щодо досліджень потреб громадського сектору Сходу України. GoEast – це ініціатива ГО Global Office, спрямована на розвиток та підтримку громадських проектів та спільнот на Сході України.

Протягом липня-серпня команда ініціативи провела перемовини зі 125 активістами Донбасу та зробила аналіз потреб 80 громадських організацій у 17 містах Донецької та Луганської областей. На заході буде представлено результати дослідження індивідуальних запитів громадських організацій та подальший план дій щодо їхнього розвитку.

Головна мета проекту – посилення інституційної та комунікаційної спроможності громсектору Донбасу і, як наслідок, створення врешті консолідованої спільноти GoEast, ціннісно об’єднаної.

Спікери:

  • Євген Глібовицький, стратег, член Несторівської групи (очікується підтвердження);
  • Мустафа Найєм, співзасновник Global Office, народний депутат України;
  • Світлана Колодій, координатор ініціативи GoEast.

#GoEast #ХідНаСхід

За детальною інформацією: Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.
Пропозиції надсилайте на join@goeast.com.ua.

poloska

ГО Global Office втілює проекти на Сході від початку своєї діяльності. У серпні 2016 р. у Маріуполі почав функціонувати ЦНАП, в реалізацію якого команда доклала багато зусиль. Другий рік поспіль команда організовує GoCampEast за участі іноземних волонтерів – виїзні мовні табори для дітей, які проживають біля лінії зіткнення. Влітку 2017 за ініціативи Global Office іноземні волонтери поїхали у школи Донецької та Луганської областей, аби вчити дітей англійської та відкрити для них іншу культуру. Також влітку проведено два масштабні Форуми для близько трьохсот студентів (у тому числі з переміщених ВНЗ), де вони розробили 30 проектів для розвитку Сходу.