Donate

Іноземні посли та CEO відомих компаній волонтерять в українських школах

//Іноземні посли та CEO відомих компаній волонтерять в українських школах
рл

Громадська ініціатива GoGlobal вперше в Україні впроваджує світову тенденцію системного залучення дипкорпусу, ТОП-менеджменту провідних компаній, а також їхніх команд до волонтерства у освітньо-культурному проекті.

У понеділок 4 червня поблизу Києва офіційно стартує програма пришкільних таборів GoCamp, яка вже втретє пройде у школах по всій Україні. Сотні волонтерів із 73 країн світу знову навчатимуть українських школярів англійській, німецькій та французькій мові, а також знайомитимуть зі своїми культурами та ділитимуться особистим досвідом. Організатор пришкільних таборів – громадська ініціатива GoGlobal.

щззз

За три роки існування GoCamp став найбільшою волонтерсько-освітньою програмою у Східній Європі, залучивши до роботи у школах більше півтисячі іноземців. Серед волонтерів GoCamp – студенти, представники діаспори, молоді професіонали, пенсіонери та навіть цілі сім`ї!

Цього літа до них вже вдруге долучаться посли іноземних держав та вперше – CEO провідних українських та міжнародних компаній, представники бізнес-асоціацій. Так, у школи GoCamp цього літа планують приїхати посли США, Великої Британії, Франції, Канади, Австралії, Польщі, Норвегії, Бельгії та Європейського Союзу.

щз

Петро Чернишов, президент компанії “Київстар”, стане першим CEO  української компанії, який волонтеритиме у GoCamp. Андрій Гундер, голова Американської торговельної палати в Україні, теж приїде до школи, аби поділитись із учнями секретами своєї роботи та професійного шляху.

Деякі компанії будуть волонтерити цілими командами. Так, працівники Snap Inc. відвідають школи Києва та Одеси, де за допомогою спеціальної програми навчатимуть та навчатимуться разом з дітьми креативити і мріяти.

щзззз

Команда Danone у GoCamp не лише буде представлена СEO Наталі Алкер, але й вдруге проведе місяць волонтерства (щорічна традиція усіх представництв Danone по всьому світу) саме у пришкільних таборах.

Громадська ініціатива GoGlobal  закликає представників посольств іноземних держав та бізнесу, який працює в Україні, долучитись до всеукраїнського руху GoGlobalGoCamp та стати волонтерами у школах. Ваш професійний досвід, історії успіху та особливості культури вашої рідної країни – чудовий приклад для наслідування та джерело натхнення для школярів, які вже за кілька років будуватимуть країну.