Donate

Івано-Франківськ закриває сезон національних обмінів студентами GOxChange

//Івано-Франківськ закриває сезон національних обмінів студентами GOxChange
кавер франківськ (1)

30 студентів з усієї України завітають до Івано-Франківська з 17 по 24 листопада, аби зруйнувати стереотипи про культурний центр Прикарпаття та познайомитись з найцікавішими місцями та людьми Івано-Франківська. 

GOxChange – це національні обміни студентами, які покликані змінити ставлення молоді до українських міст та надихнути їх подорожувати своєю країною. У Івано-Франківську відбудеться заключний у цьому році обмін студентами GOxChange. Учасники обміну будуть відкривати для себе неочікувані місця, знайомитимуться з людьми, які змінюють Івано-Франківськ, відвідають майстер класи, воркшопи та лекції з найцікавішими темами та створять проекти, які зможуть зробити Івано-Франківськ містом мрії. 

Наприкінці обміну відбудеться прес-брифінг, на якому учасники презентують свої проекти, спрямовані на розвиток міста у таких сферах: екологія, туризм, освіта, інклюзивність і т.д.

Національні обміни студентами відбуваються за підтримки Міністерства молоді та спорту України, громадської організації “Глобал Офіс” та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC).

Слідкувати за перебігом програми можна тут.  

Акредитація для журналістів: Рогожникова Катерина – 0639721814 .

Нагадаємо, “GOxChange” розпочинався як програма обміну студентів між східними та західними регіонами України, об’єднавши 46 студентів Ужгородського національного та Маріупольського університетів. Цього року “GOxChange” набув загальнонаціонального масштабу і відбуватиметься в 5 містах – Маріуполі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, та Івано-Франківську.