Donate

КОНФЕРЕНЦІЯ PRO CAMP РОЗКРИЄ МАЙБУТНЄ ДИТЯЧИХ ТАБОРІВ!

//КОНФЕРЕНЦІЯ PRO CAMP РОЗКРИЄ МАЙБУТНЄ ДИТЯЧИХ ТАБОРІВ!

31.03. – 02.04.2016 року DEC camp спільно з GoGlobal представлять першу в Україні міжнародну конференцію, присвячену освітнім центрам світового рівня.

Платформа DEC place збере під своїм дахом експертів та професіоналів зі шляхетною метою: знайти практичне рішення проблем українських освітньо-оздоровчих закладів. Власники, викладачі, вихователі та організатори об’єднаються, щоб змінити майбутнє нашої держави на краще.

Спікери з США, Великої Британії, Іспанії, України та Молдови поділяться досвідом з відвідувачами, а свої навички продемонструють лідери українського ринку, експерти з бізнесу, а також тренери Міжнародної Асоціації таборів та Американської Асоціації таборів.

Крім того, на конференції будуть представлені практики Oxford International Education Group та Кaplan International.

Спеціальний гість: Джон Джоргенсон – президент Міжнародної асоціації таборів (США).

Завдяки PRO Camp учасники отримають досвід:

  • створення соціально спрямованого і прибуткового бізнесу;
  • використання здобутків світової методології для успішного керівництва табором;
  • інтегрування в освітню систему англомовних навчальних програм;
  • отримання практичних знань про інноваційні підходи у спілкуванні з дітьми та молоддю;
  • користування простором Marketplace:  перевірені рішення для уникнення труднощів та проблем в організації табору;

Серед партнерів DEC camp та GoGlobal: Міністерство освіти і науки України, посольство США в Україні, Microsoft, The International Camping Fellowship, American Camping Association, European Foundation Centre Ukraine.

«Цей захід – втілення моєї давньої мрії: підняти українські дитячі табори з забуття, очистити їх від радянського минулого. Наповнити новим сенсом справу, яка дозволить Україні вийти на світовий рівень співпраці та обміну досвідом». – зазначає ідеолог, засновник та директор DEC camp Ірина Зарецька-Котруце.

Якщо ви приймаєте участь у розбудові літніх таборів і прагнете інвестувати в розвиток молоді, отримайте неповторний досвід спілкування з міжнародними партнерами – відвідайте конференцію PRO Сamp!

Додаткова  інформація

на сайті заходу:

http://dec-events.com/procamp/

за телефоном:

+0 44 390-76-24