Donate

МОВНІ ШКОЛИ РОЗПОЧАЛИ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ

//МОВНІ ШКОЛИ РОЗПОЧАЛИ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ

Свіжі новини щодо безкоштовних можливостей навчання у мовних школах!

Проект стартував лише місяць тому, а ми вже маємо перші результати. Все більше і більше шкіл долучаються до ініціативи та надають безкоштовні можливості. На даний момент вже понад 50 закладів у 20 містах запрошують на навчання. Варіантів, як завжди, безліч – це і звичайні курси, speaking-клуби, лекції, а також онлайн-курси.

Школа SHERWOOD з міста Дніпропетровськ вже розіграла 7 безкоштовних місць. Також, 190 претендентів, що заповнили форму, отримали знижку 50% на курс навчання.

У місті Запоріжжя, за участі молодіжної організації «Наше щасливе життя» стартував курс вивчення англійської мови, для якого було виділено 30 безкоштовних місць. Навчання відбувається на базі Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва. Щоб підтримати проект, представники міжнародного видавництва Express Publishing подарували бібліотеці різноманітні англомовні посібники: навчальні курси, словники, підручники з граматики, адаптовану художню літературу, а також матеріали з ділової англійської.

Розпочалось навчання і в Одесі, де школа GO!ENGLISH! обрала десять переможців мотиваційного конкурсу, а всім, хто заповнив форму подарувала 15% знижки на курс. Окрім безкоштовних уроків, представники школи планують у майбутньому проводити ще й city-квести для всіх бажаючих.

У Львові вже обрано тих, хто отримає 10 безкоштовних онлайн-курсів від школи eWords. У місті Бердянськ школа COOL ENGLISH надала більше 100 курсів для різних категорій населення: малозабезпечених сімей, сімей переселенців, державних службовців.

У Миколаєві, Полтаві, та Львові прийом заявок ще продовжується, тож кожен має шанс. Не забувайте слідкувати за розділом МОЖЛИВОСТІ на http://uaspeaking.org.