Donate

МОВНІ ТАБОРИ GOCAMPS – ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАВЕРШЕНО!

//МОВНІ ТАБОРИ GOCAMPS – ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗАВЕРШЕНО!

Перший етап проекту GoCamps, що координується командою GoGlobal, завершено! Протягом чотирьох тижнів ми отримували заявки та креативні завдання від представників різноманітних навчальних закладів України. Важко навіть уявити, скільки активних та талановитих вчителів та учнів виявили бажання розвиватись та змінюватись на краще.

Протягом періоду прийому заявок ми отримали 559 анкет з 25-ти областей України. Найбільш активною виявилась Волинська область – 49 заявок! На другому місці Івано-Франківська область – 47 заявок, а на третьому – Львівська, мешканці якої надіслали 41 заявку.

Попереду найголовніше і найскладніше – відбір найкращих, тих, що отримають статус GoCamps –  таборів з поглибленим вивченням англійської мови. У відборі команді GoGlobal допомагатимуть Міністерство Освіти і Науки України, Американська Торгівельна Палата, Microsoft Ukraine, а також представники Американського Посольства в Україні.

До роботи у таборах, що будуть обрані за результатами конкурсу, також буде залучено  іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги  вчителям  у  проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей, ну і звичайно мовна практика. Допомогу у залученні волонтерів надасть міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Що ж буде далі? Конкурсний відбір буде тривати до 18 квітня, а вже 13 – 14 травня відбудуться перші тренінги для викладачів та вихователів, які проведе Леслі Опп-Бекман, директор відділу інноваційних програм Орегонського університету (США). Тренінг відбудеться за підтримки Посольства США в Україні.

Тож слідкуйте за новинами!