Donate

“Нова Джоан Роулінг” зустрінеться із київськими школярами

//“Нова Джоан Роулінг” зустрінеться із київськими школярами
ooo

Жаклін Сільвестр, відома британська письменниця та сценаристка із українським корінням, яку читачі ставлять в один ряд із Сюзанною Коллінз та Джоан Роулінг, презентуватиме свій дебютний роман учасникам проекту GoCamp Afterschool. Презентація книги “Вундеркідз” розпочнеться  16 травня, об 11.25 у приміщенні НВК №167 за адресою просп. Возз’єднання, 12Б.  

Зустріч письменниці зі школярами відбудеться в рамках проекту інноваційного позакласного навчання із залученням іноземних волонтерів GoCamp Afterschool, який навесні 2017 року проходить у 22 школах Києва та Київської області. Проект, ініційований ГО Global Office спільно з МОН, розвиває у дітей мовні навички, а також компетенції, необхідні для життя після закінчення школи.

Нагадаємо, що світовий бестселер Жаклін Сільвестр “Вундеркідз” вийшов українською наприкінці минулого року, а у Великій Британії вже ідуть перемовини щодо екранізації роману. Це перша частина фантастичної трилогії, продовження якої Жаклін обіцяє вже влітку 2017 року.

За додатковою інформацією:
Юлія Мішина, 096 780 98 97.

Сюжет роману “Вундеркідз”:

П’ятнадцятирічну Ніку ні з того ні з сього запрошують вчитися До Вілвудської Академії – престижної закритої школи для обдарованої молоді.  Академія загублена в горах Північної Каліфорнії, і про неї чомусь ніхто нічого не знає. Але Ніка з першого погляду полюбила нову школу і дивовижні уроки, дивних викладачів і приголомшливі пейзажі..

…а ще закохалась у двох геть різних хлопчиків.

Втім, є у Вілвудській Академії страшна таємниця, і, можливо, розплатитися за перебування в цьому райському куточку  доведеться тим, без чого Ніка не уявляє свого життя, тим, що за гроші не купиш. А Вілвудська Академія створена для того, щоб це вкрасти.

Ніка опиняється перед вибором: залишитись в Академії і втратити все, або тікати, ризикуючи життям… .