Donate

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання освітніх послуг зі створення курикулуму з напряму «Іноземні мови»

//Оголошуємо конкурс пропозицій на надання освітніх послуг зі створення курикулуму з напряму «Іноземні мови»
online-elementary-banner_4

Громадська організація ГО ГЛОБАЛ оголошує конкурс пропозицій на надання послуг зі створення курикулуму з напряму «Іноземні мови» (а саме – англійська мова). Курикулум буде створюватись у межах освітнього проєкту «Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr».

Проєкт став можливим завдяки підтримці міжнародної організації FCA (FinnChurchAid). Проєкт реалізовує міжнародний благодійний фонд ГО «ГО ГЛОБАЛ» на замовлення Житомирської міської ради у партнерстві з Малою Академією Наук України. 

Мета конкурсу: вибір постачальника на надання комплексу послуг зі створення навчального плану (курикулуму) для учнів 10-12 класів з напряму «Іноземні мови» для відновлення ліцею №25 м. Житомира. 

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  1. Розроблення навчально-методичного плану для ліцею №25 міста Житомира з англійської мови. Навчально-методичний план має бути структурованим тематично та за календарним принципом. 
  2. Додавання до них списку необхідної навчальної та/чи наукової літератури, а також технічної бази (за потреби). 
  3. Розроблення концепції викладання та основних рекомендацій для викладання. 
  4. Оформлення навчально-методичного плану в документ, що слугуватиме вчителям(-кам) основним для подальшого викладання англійської мови. 
  5. Перевірку та забезпечення відповідності навчальних планів вимогам та стандартам, що їх висуває Міністерство освіти та науки України. 
  6. Відсутність у курикулумі плагіату з інших джерел, а також використання матеріалів, що належать іншим авторам(-кам) без посилання на оригінальний текст. 

ГО ГЛОБАЛ – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту «Rebuilding Ukrainian schools on new philosophy, concepts & curricula for Lyceum #25 in Zhytomyr»: створити концепцію та стратегію ліцею та розробити в межах цієї концепції нові освітні програми з використанням кращих українських та світових практик і залученням локальних та міжнародних освітніх експертів.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії (юридичної особи або ФОП) з зазначенням наявних КВЕДів та системи оподаткування;
  • інформацію про компанію та рекомендації від клієнтів;
  • приклади розробок навчальних планів(курикулумів) з англійської мови. 

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua темою листа «Тендер. Іноземні мови».
Увага! Конкурс продовжено до 20:00 5 квітня 2023 року.

Дедлайн подачі: 20:00 2 квітня 2023 року.