Donate

Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів

//Оголошуємо конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів
Colleagues preparing for corporate party. Time management, deadline. Brand event. Event brand management, sponsored event organization concept. Pink coral blue vector isolated illustration

Громадська організація Global Office оголошує конкурс пропозицій на надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів) в межах освітнього проєкту “Ukraine is the capital of great people”.

Проєкт став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Мріємо та діємо.

Мета конкурсу: вибір постачальника для надання комплексу послуг  з організації та проведення заходів. А саме організації освітніх заходів для учасників проєкту  “Ukraine is the capital of great people”.

В результаті проєкту відібраний постачальник має забезпечити: 

  • Забезпечення конференц-сервісу в місті Івано-Франківськ: підготовка та технічний супровід освітнього заходу на 200 учасників-дорослих та 60 учасників-дітей та 12-ти організаторів проєкту в період з 7 по 18 серпня 2022 року. 
  • Надання послуг технічного забезпечення заходів: оренди приміщень та обладнання (екранів, фліпчартів, мультимедійних проекторів, принтерів, ноутбуків тощо), оренди систем посилення звуку (радіомікрофони, колонки, тощо).
  • Бронювання, оформлення залізничних та автобусних квитків для учасників заходів, компенсацію вартості проїзду учасникам заходу.
  • Бронювання готелю для учасників заходу в місті Івано-Франківськ.
  • Організацію харчування учасників заходу (обіди, вечері та кава-паузи) з 7 по 18 серпня 2022 року. .
  • Закріплення за Global Office постійного менеджера на час проведення заходу у місті Івано-Франківськ
  • Кризовий менеджмент та виконання інших завдань безпосередньо повязаних з організацією заходу.

Вимоги до тендерної пропозиції» представлені у доданому файлі: https://docs.google.com/document/d/1sgnRQeEPHpwXOQjSISDj07PjXzpCxO2-g6yRu4eGgAo/edit 

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Мета проєкту “Ukraine is the capital of great people” – надати підтримку для вчителів та шкільних психологів у форматі освітньої програми«Створення  безпечного середовище для дітей в умовах війни» в онлайн та офлайн форматі, що матиме терапевтичний ефект для учасників та їхніх учнів у майбутньому та допоможе вчителям здійснювати свою педагогічну діяльність дистанційно або в шкільному просторі за будь-яких обставин.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно надіслати пакет таких документів:

  • реєстраційні документи компанії;
  • інформацію про організацію (ФОП) та рекомендації від клієнтів;
  • комерційну пропозицію. 

До подачі документів запрошуються івент агенції з досвідом  надання послуг з організації та проведення заходів (комплексного обслуговування заходів), що офіційно зареєстровані та працюють згідно з чинним законодавством України (ТОВ або ФОП на загальній системі/єдиному податку відповідної групи, з усіма необхідними КВЕДами).

Заявки надсилайте на пошту join@goglobal.com.ua з темою листа “Тендер Івент агенція”. Дедлайн подачі: 23:00 17 липня 2022 року. 

Відповідь отримають усі кандидати.