Donate

ПАТ “Укрзалізниця” та ГО “Глобал Офіс” підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту GoCamp2017

//ПАТ “Укрзалізниця” та ГО “Глобал Офіс” підписали меморандум про співпрацю в рамках проекту GoCamp2017
p

ПАТ “Укрзалізниця” стало партнером проекту GoCamp 2017 –загальнонаціональної кампанії, спрямованої на просування та популяризацію іноземних мов в Україні. Голова правління товариства Войцех Балчун, член правління Іренеуш Василевський і директор Громадської організації “ГЛОБАЛ  ОФІС” Оксана Нечипоренко 26 травня в Києві підписали меморандум про співпрацю. ПАТ “Укрзалізниця” сприятиме в перевезенні майже 600 волонтерів зі 140 країн світу в регіони України, де працюватимуть дитячі літні англомовні табори.

Проект GoCamp2017 стартує 29 травня. З Києва іноземні волонтери поїздами вирушать у різні куточки України, де працюватимуть спочатку в пришкільних літніх таборах, а з липня також і в дитячих лікувально-оздоровчих закладах  ПАТ “Укрзалізниця”. Організатор проекту ГО “Глобал Офіс” цього року зробив більш проект більш масштабним, щоб охопити цікавими методиками навчання англійської у живому спілкуванні якомога більше дітей.

У рамках соціальної кампанії GoCamp у таборах відпочинку англійській мові волонтери навчатимуть дітей зі Сходу України – також мешканців Луганської та Донецької областей. Загалом іноземні волонтери  працюватимуть у 600 пришкільних мовних таборах України.

3

Укрзалізниця підтримує важливі для держави та її мешканців соціальні ініціативи. Товариство сприяє перевезенню іноземних волонтерів проекту GoCamp, адже це великий логістичний проект,
– зазначив голова правління Войцех Балчун.

Партнерські відносини з організаторами розпочалися минулого року тоді у проекті був задіяний один дитячий табір Укрзалізниці на Харківщині, де відпочивали діти залізничників, їм надзвичайно сподобалося. Цього року дитячих таборів ПАТ «Укрзалізниця» у проекті буде задіяно до десяти.

1

Директор Громадської організації “ГЛОБАЛ  ОФІС” Оксана Нечипоренко зазначила, що ПАТ “Укрзалізниця” у цій соціальній кампанії є не просто перевізником, а сприяє розвитку дітей та українського суспільства в цілому. Партнерами цієї громадської ініціативи є Адміністрація Президента України, Міністерство освіти та науки та інші організації.

Оксана Нечипоренко розповіла, що волонтери навчатимуть  українських дітей у містах і селах всіх областей України долати власні обмеження та страхи як в опануванні іноземної мови, так і в реальних життєвих ситуаціях. Буде багато ігор та живого спілкування.

1