Donate

ПОНАД 300 ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ МОВНОМУ ТАБОРІ GOCAMP

//ПОНАД 300 ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ МОВНОМУ ТАБОРІ GOCAMP

18 липня у місті Володарка пройшов останній день виїзного мовного табору GoCamps для школярів із Донецької та Луганської областей. Провести з дітьми цей день приїхали команда GO Global, а також Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та вимушено переміщених осіб Георгій Тука, Старший радник із програмних питань Агентства ООН у справах біженців Сречко Неуман та солістка гурту PUR PUR Наталя Сміріна.

Гості долучилися до програми мовного табору та проводили час разом із дітьми, спілкуючись англійською мовою, а  неймовірна Наталя Сміріна виконала разом із дітьми та гостями популярні дитячі пісні англійською мовою та дещо із свого репертуару.

Конфлікт на сході Україні став особливо важким випробуванням для дітей. За офіційними підрахунками більше 600 тисяч дітей постраждали від подій на Донбасі.  Через пережитий досвід багато з них потребують психологічної підтримки та допомоги.

У липні цього року у рамках загально-національного проекту із вивчення англійської мови GoCamps для дітей із зони конфлікту було організовано спеціальний виїзний табір. Виїзні зміни для школярів зі сходу проходили з 4 по 19 липня у місті Володарка Київської області. Їх мета –  не лише дати дітям можливість перебороти мовний бар’єр і попрактикувати розмовну англійську, але й відпочити та завести нові знайомства із волонтерами з різних країн світу. Участь у таборі взяли понад 300 школярів із восьми шкіл Маріуполя, Костянтинівки, Димитрова, Сєвєродонецька, Попасної, Новопскова та Кремінної.

Для організації виїзного табору ініціатива GoGlobal звернулась до низки партнерів, які долучились до проекту та допомогли його реалізувати. Підтримку та допомогу проекту надали Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Агентство ООН у справах біженців, Київська обласна державна адміністрація, Укрзалізниця та низка представників вітчизняного бізнесу, а також благодійних фондів, зокрема Благодійний фонд Бориса Ложкіна, компанія Lauffer Group, Українська бізнес ініціатива, Фонд родини Загорій.