Donate

ПОНАД 600 ВЧИТЕЛІВ В СЕМИ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ СТАТИ “АГЕНТАМИ ЗМІН”

//ПОНАД 600 ВЧИТЕЛІВ В СЕМИ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ СТАТИ “АГЕНТАМИ ЗМІН”
_1_14506955619760-cc8

Понад 600 вчителів в семи областях України виявили бажання стати “агентами змін” системи викладання іноземних мов Завершився прийом анкет на участь у проекті “Вчителі англійської мови – агенти змін”, метою якого є перекваліфікація та підготовка вчителів англійської мови відповідно до міжнародних стандартів. Бажання змінювати систему викладання іноземних мов у своєму регіоні виявили 623 вчителя з семи областей України – Волинської, Львівської, Вінницької, Чернівецької, Дніпропетровської, Херсонської, Черкаської та міста Києва.

Найактивніше анкети на участь у конкурсі подавали вчителі у Вінницький (137 анкет), Львівській (93 анкети), Дніпропетровській (83 анкети) областях. Водночас 72 вчителя у Черкаській, 60 у Херсонській, 57 у Чернівецькій, 55 у Волинській та 66 вчителів у місті Києві виявили бажання взяти участь у проекті.

За результатами конкурсу буде відібрано 170 вчителів, кожен з яких пройде підготовку за європейськими стандартами та стане тренером-наставником для колег. Далі кожен із підготовлених тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі. Таким чином до кінця 2016 року близько 4000 вчителів у школах викладатимуть англійську за європейськими стандартами.

“Вчителі англійської мови – агенти змін” це пілотний проект в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking, що реалізується командою GoGlobal спільно із Британською Радою в Україні та Міністерством освіти та науки. Нагадаємо, що 2016 рік  оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська організація Go Global є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед населення України.